سایت جامع خودرو در ایران


» از گذشته به آینده با کانسپت الکتریکی honda اوربان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


شاید بزرگ تمرکز در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ روی خودروسازان اروپایی باشد ولی honda نیز با کانسپت جدید و الکتریکی اوربان به خوبی توانسته توجهات را به خود جلب کند.


این هاچبک الکتریکی دارای طراحی و تناسبات رترو بوده ولی هرگز فناوری‌های نوین خود مخصوصاً در بخش نیروهای محرکه را از یاد نبرده است.


با اینکه نما سنتی، کانسپت اوربان کاملاً الکتریکی است. هنوز جزئیات زیادی از قوت خروجی نیروهای محرکه منتشر نشده ولی این خودرو دارای سیستم مدیریت قوت جدیدی است که برای اندوخته و آزاد کردن بهتر انرژی فرآوری شده بدست منابع تجدید پذیر طراحی شده است.


این خودرو که کوتاه‌تر از مدل‌هایی چون جاز است دارای کابینی چهار نفره بوده و دسترسی به هنگام با یک جفت درب ویژه در عقب چهره می‌گیرد. کابین میان دو صندلی نیمکتی با پوشش خاکستری و تریم چوبی بخش شده است. در این بخش همچنین می‌توانیم صفحه‌نمایش سیستم اطلاعات سرگرمی را نیز نگریستن کنیم.

دلنشین‌پروا‌ترین بخش کانسپت اوربان الکتریکی این است که بنا به گفته honda وارد خط فرآوری خواهد شد. البته گواه انجام اصلاحاتی در هنگام برای عرضه در چند سال آینده خواهیم بود. مدیرعامل honda در خلال نمایش این خودروی مفهومی گفت:

این خودرو دیدی از آینده دور نیست. نسخه تولیدی اوربان الکتریکی در سال ۲۰۱۹ در اروپا خواهد بود.

پوشش کامل و لحظه‌به‌لحظهٔ تازه ترین رویدادهای نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ در ماشین ۹۸ همراه شما هستیم…لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام