سایت جامع خودرو در ایران


» برآیند صفر شاخص خودرویی ها در هفته ای که گذشت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

برآیند صفر شاخص خودرویی ها در هفته ای که گذشت

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶


گزارش هفتگی خودرو – بورس؛

برآیند صفر شاخص خودرویی ها در هفته ای که گذشت

فارس و یزد اینگونه می‌گویند) خودرو- در هفته ای که گذشت، بازدهی گروه خودرو تغییری نسبت به هفته گذشته نداشت، به گفته ای شاخص گروه از ۱۶ هزار و ۸۳۰ یکتا پسینیان روز کاری هفته گذشته به ۱۶ هزار و ۸۶۲ یکتا در پسینیان روز کاری این هفته رسید.

به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو»، در این هفته میانگین حجم و ارزش داد و ستدها گروه در سنجش با هفته گذشته به ترتیب افت ۳۳٫۶ و ۳۱ درصدی را به ثبت رسانیدند.
نخستین روز کاری این هفته تعطیل بود و طی داد و ستدها روز دوم دو نماد ختراک و خکمک رسته خرید بودند، در برابر دو نماد خفناور و خموتور در حاشیه ۴ درصد منفی، بیشترین افت بها را داشتند و جو کلی گروه منفی بود.
روز سوم هفته خودرویی ها با پیوسته افت قیمتی در میانه کانال ۱۶ هزار واحدی پیمان گرفتند.
روز چهارم، سهامداران شمار ۱۲۳٫۹ میلیون بهره خودرویی به ارزش ۱۵٫۸ میلیارد تومان در ۱۳ هزار نوبت معاملاتی دست به دست کردند، بدین سان گروه خودرو با بیشترین حجم و ارزش داد و ستدها صدرنشین همه بازار شد، طی این روز به ویژه نمادهای تکه سازی رشد خوبی ثبت کردند و بیشتر در حاشیه ۴ درصد مثبت نوسان کردند.
گروه خودرو در پسینیان روز کاری هفته  نیز سبزپوش و ترازمند به داد و ستدها خود پایان داد، از میان نمادهای مهم گروه به جز نماد خاور که  با رسته خرید ۹ میلیونی به کار خود پایان داد، مابقی رشد متعادلی را ثبت کردند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام