سایت جامع خودرو در ایران


» تازه‌ترین آمار واردات خودرو اعلام شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

تازه‌ترین آمار واردات خودرو اعلام شد

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو ، واردات خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو ، واردات گونه ها خودروی سواری در پنج ماهه نخست سال گذشته ۲۶ هزار و ۳۷۶ دستگاه و به ارزش ۶۹۰ میلیون و ۷۰۳ هزار دلار بود. ولی واردات خودرو در پنج ماهه امسال نسبت به مدت همانند سال پیش از نظر شمار ۴۲.۶۴ درصد افزایش داشته است.

همچنین ارزش واردات گونه ها خودرو سواری در مدت یاد شده به میزان یک میلیارد و ۳۳ میلیون دلار بود. واردات گونه ها خودرو سواری به ایران در پنج ماهه نخست امسال نسبت به مدت همانند سال پیش از دید ارزش نیز  ۴۹.۵ درصد افزایش داشته است.

به طور کلی خودروی سواری کمتر از ۱۵۰۰ سی‌سی در رده تعرفه‌ای ۸۷۰۳۲۲۹۰ جدول آیین نامه صادرات و واردات طبقه‌بندی می‌شود و واردات این خودروها مشمول ۴۰ درصد حقوق و عوارض گمرکی به ازای هر دستگاه خودرو است.

واردات خودروهای سواری میان ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سی‌سی در رده تعرفه‌ای ۸۷۰۳۲۳۱۹ طبقه‌بندی شده و مشمول ۴۰ درصد حقوق و عوارض گمرکی به ازای هر دستگاه خودرو است. خودروهای سواری از ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ سی‌سی هم در رده تعرفه‌ای ۸۷۰۳۲۳۲۹ طبقه‌بندی و مشمول ۵۵ درصد حقوق و عوارض گمرکی به ازای هر دستگاه خودرو است. واردات خودروهای سواری با حجم موتور سیکلت بیش از ۲۵۰۰ سی سی نیز همچنان بازداشته است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام