سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی رسمی ب‌ام‌و M8 GTE ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


ب‌ام‌و از خودروی پیکار‌ای خود برای حضور مسابقات پایداری قهرمانی جهان در سال آینده رونمایی کرد. این خودرو M8 GTE نام دارد.


M8 GTE علاوه بر مسابقات پایداری جهانی در سری چشم وهمچشمی‌های IMSA نیز آماده خواهد بود. هم‌اکنون خودروی پیکار‌ای جدید ب‌ام‌و در نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ آماده است. در زیر کاپوت کشیده ب‌ام‌و M8 GTE یک موتور سیکلت ۴٫۰ لیتری توئین پاور با قوت ۵۰۰ اسب بخار آرمیده است. این میزان قوت با پروا به نیروی ۶۰۰ اسبی M5 جدید به چشم نمی‌آید ولی با پروا به استانداردها و قوانین مسابقات GTE درنظر گرفته شده است. یک گیربکس شش سرعته دستی ترتیبی نیز برای انتقال نیرو به دیفرانسیل عقب باره کاربرد پیمان گرفته است. با پروا به وزن پسندیده ۱۲۲۰ کیلوگرمی که برآمده از کاربرد گسترده از فیبرکربن است، دینامیک بالایی برای این خودرو قابل انگاشت است.


مدیر بخش موتوراسپورت شرکت می‌گوید:

برای ما، شناسایی رسمی این خودرو در فرانکفورت قدم مهم بعدی برای ورود از جاده به پیست است. ما برنامه‌هایی برای حضور در مسابقات ۲۴ ساعته دیتونا در سال ۲۰۱۸ داریم.


او پیوسته داد:

سری مسابقات WEC و IMSA در آمریکای شمالی برای فرآورده جدید ما بسیار رقابتی هستند.


مدیر بزرگتر ب‌ام‌و اضافه کرد:

ما با M8 GTE فناوری سطح بالایی را وارد کلاس میان‌المللی مسابقات GT کرده و در همان سان به تلاش‌های خود در لمانز پیوسته می‌دهیم. گسترش این خودرو پیوسته داشته و ما چشم براه دیدن قهرمانی‌های تیم با این خودرو در سال ۲۰۱۸ هستیم.


نخستین تصاویر از این خودرو با پوشش‌های متفاوت در اوایل جولای منتشر شد و در هنگام Martin Tomczyk و Maxime Martin پشت فرمان خودرو برای آزمایش‌های اولیه پیمان داشتند.

این فرآورده جدید بار دیگر در بارسلونا دیده شد و چندین راننده مسئول آزمایش هنگام بودند. البته ب‌ام‌و هنوز تایید نکرده کدام رانندگان در سری مسابقات WEC و IMSA سال ۲۰۱۸ پشت فرمان M8 GTE خواهند بود.

پوشش کامل و لحظه‌به‌لحظهٔ تازه ترین رویدادهای نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ در ماشین ۹۸ همراه شما هستیم…لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام