سایت جامع خودرو در ایران


» audi R8 V10 RWS، سوپرکاری برای خودرو بازها! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


audi از عضو جدید خانواده R8 پرده‌برداری کرد. این خودرو فرآوری اندک نام RWS را داشته که مخفف سری خودروهای دیفرانسیل عقب است.


R8 V10 RWS در دو نسخه کوپه و اسپایدر عرضه خواهد شد و همان‌گونه که می‌بینید تنها به‌چهره دیفرانسیل عقب در دسترس خواهد بود. بدین ترتیب باید با سیستم چهارچرخ جنباننده کواتروی نسخه‌های استاندارد خداحافظی کنیم.


استفان وینکلمن مدیرعامل audi اسپورت می‌گوید:

مدل ویژه فرآوری اندک برای مشتریان دارای بیشینه لذت رانندگی است. با پیشرانه ۱۰ سیلندر پیمان گرفته در میانه خودرو و سیستم دیفرانسیل عقب، این خودرو به‌طور کامیابی‌آمیزی مفهوم رانندگی با خودروی پیکار‌ای لمانز R8 LMS را به خیابان‌ها آورده است.

نیروبخش R8 V10 RWS پیشرانه تنفس طبیعی ۱۰ سیلندر ۵٫۲ لیتری مدل استاندارد با توان ۵۳۲ اسبی و گشتاور ۵۴۰ نیوتون متری می‌باشد. audi ادعا می‌کند شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت خودرو برابر با ۳٫۷ ثانیه بوده که سه‌دهم ثانیه کندتر از مدل کواترو و یک‌دهم ثانیه تند‌تر از مدل اسپایدر است. سقف سرعت این خودرو نیز کم وبیشً با مدل چهارچرخ جنباننده برابر است.

R8 V10 RWS همچنین ۵۰ کیلوگرم سبک‌تر از مدل استاندارد کواترو است زیرا قطعاتی چون کلاچ چندصفحه‌ای و دیفرانسیل مرکزی حذف شده و هم‌اکنون ۱۵۹۰ کیلوگرم وزن دارد.

audi تنها ۹۹۹ دستگاه از این خودرو را در سراسر جهان عرضه خواهد کرد و بهای هنگام در بریتانیا از ۱۱۰ هزار پوند آغاز خواهد شد.

پوشش کامل و لحظه‌به‌لحظهٔ تازه ترین رویدادهای نمایشگاه خودروی فرانکفورت ۲۰۱۷ در ماشین ۹۸ همراه شما هستیم…لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام