سایت جامع خودرو در ایران


» شناسایی و مشخصات کامل chery آریزو ۵ توربو (TE) ربات ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


آریزو ۵ نشان دهنده  زبان جدید طراحی chery می باشد که یک سدان خوشگل وکاربردی با اندازه و ابعاد متناسب می باشد که هم برای مصرف شهری کارا می باشد و هم برای سفرهای بیرون از جاده به اندازه کافی جا دار و آسان می باشد.

به گزارش آگاهی ها خودرو ،شرکت خودروسازی chery چین که به سرنویس یک خودروسازموفق چینی شناخته می شود و فرنام  کامیاب ترین  صادر کننده خودرو را یدک می کشد با شناسایی دودمان جدید خودروهای خود نشان داد که به درستی نیازها و خواسته های بازار های بزرگ فرامرزی را دریافته است. آریزو ۵ نشان دهنده  زبان جدید طراحی chery می باشد که یک سدان خوشگل وکاربردی با اندازه و ابعاد متناسب می باشد که هم برای مصرف شهری کارا می باشد و هم برای سفرهای بیرون از جاده به اندازه کافی جا دار و آسان می باشد.

موتور سیکلت ۱٫۵ لیتری توربو ۱۴۷ اسب بخاری این خودرو بابهره گیری از فناوری روز بازده پسندیده و مصرف سوخت پائین داشته که این فرمایش می تواند به سرنویس نقطه قوت این فرآورده در کنار طراحی خوشگل و امکانات پسندیده پیمان گیرد. همزمان با ورود این خودرو به بازارهای جهانی شرکت خودروسازی مدیران خودرو به سرنویس شریک chery قصد دارد تا این خودرو را با لوگوی chery به سرنویس دومین فرآورده chery واردبازار نماید تا این خودرو چشم وهمچشمی خود را با خودروهای کره ایی و اروپایی در سگمنت خود آغاز نماید.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام