سایت جامع خودرو در ایران


» اعلام برنامه‌های مرسدس برای سال 2018 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

اعلام برنامه‌های مرسدس برای سال ۲۰۱۸

دسته بندی : 2018 ، اخبار ، خودرو ، مرسدس بنز تاریخ : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶


مرسدس تازه ترین نقشهٔ برنامه‌های آیندهٔ خود را منتشر کرده است که محصولات سال آیندهٔ این شرکت را نشان می‌دهد. همان‌طور که در تصویر مشخص است، مرسدس سال ۲۰۱۸ را با عرضهٔ نسخهٔ فیس‌لیفت شدهٔ S کلاس کوپه و کابریولت آغاز خواهد کرد که هردو در نمایشگاه فرانکفورت امسال رونمایی شدند و از ظاهری جدید و پیشرانه‌هایی بروز شده سود می‌برند.

کمی پس در سال ۲۰۱۸، سازندهٔ آلمانی دودمان جدید مدل CLS را راهی بازار خواهد کرد. این خودرو دنباله‌روی گذشتگان خود بوده و با گونه ها پیشرانه‌های E کلاس عرضه خواهد شد. بی درنگ پس از عرضهٔ دودمان جدید CLS، نسخهٔ سدان A کلاس ارائه خواهد شد؛ بنابراین بر پایه این نقشه، مرسدس رسماً ساخت A کلاس سدان را تأیید کرده است. خودرویی که نسخهٔ کانسپت دم در نمایشگاه شانگهای گذشته رونمایی شد.

Mercedes مرسدس بنز-A Class Sedan Concept 2017

در همین هنگام دودمان جدید G کلاس هم به بازار می‌آید که همچنان استایل نمادین جعبه‌ای شکل خود را حفظ خواهد کرد ولی بزرگ‌تر و لوکس‌تر از پیش خواهد شد. پس‌ازاین مدل‌ها، نوبت عرضهٔ فیس‌لیفت C کلاس است که تصاویر جاسوسی نشان از برپایی تغییراتی در سپرها و جلوپنجرهٔ دم دارد. همچنین شکیبیدن به‌روزرسانی درونی و اصلاحاتی در موتورهای این مدل نیز هستی دارد.

Mercedes مرسدس بنز G Class 2018 Render

چندی پس دودمان جدید van اسپرینتر شناسایی می‌شود که فعلاً اطلاعات کمی از دم در دست است ولی این van دوست داشتنی همچنان در گونه ها گوناگونی به فرآوری خواهد رسید درحالی‌که مرسدس پیشترً ساخت نسخهٔ الکتریکی دم‌را هم تأیید کرده است. در این نقشه مشخص است که مرسدس در سال آیندهٔ برنامهٔ عرضهٔ دو نسخهٔ جدید از کراس‌اوور GLC را دارد. یکی از این مدل‌ها، نسخهٔ هیدروژنی خواهد بود که پروتوتایپ دم در نمایشگاه فرانکفورت شناسایی شد و مدل دوم هم نسخهٔ فاصله محوری کشیده است که می‌تواند به سه رده صندلی مجهز باشد.

Mercedes مرسدس بنز GLC F-Cell Prototype 2017

در همین حال، نسخهٔ چهاردر مدل اسپرت AMG GT هم شناسایی خواهد شد که نمونهٔ کانسپت این مدل هم در نمایشگاه ژنو امسال رونمایی شد؛ و سرانجامً در اواخر سال ۲۰۱۸، مرسدس نسخهٔ فاصله محوری کشیدهٔ A کلاس سدان را شناسایی خواهد کرد که پسینیان فرآورده این شرکت در سال آینده خواهد بود.

Mercedes-AMG GT Concept 2017لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


مطالب محبوب
اینستاگرام