سایت جامع خودرو در ایران


» امکان آمدوشد سرویس مدارس برچسب داردر محدوده جفت و فرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو به نقل از ایسنا، عیسی فرهادی در آیین رونمایی و الصاق نمادین برچسب ویژه مدارس شهر تهران با اشاره به آیین‌نامه تصویب شده بدست دولت درباره سرویس مدارس، گفت: این آیین‌نامه سال‌ها بود که به چهره ناقص اجرا می‌شد و امسال ساماندهی مناسبی در راستای این آیین‌نامه برای سرویس مدارس شهر تهران انجام شده است.

وی افزود: یک میلیون و ۱۰۰ تن دانش‌آموز در شهر تهران همزمان با آغاز سال تحصیلی مشغول به تحصیل می‌شوند که از فردا و روز شنبه رسما سال تحصیلی برای این دانش‌آموزان آغاز خواهد شد لذا همه باید کمک کنیم امورات آموزش و پرورش آسان‌تر انجام شود.

فرماندار تهران پیوسته داد: ۲۰ درصد از این دانش‌آموزان از سرویس مدارس کاربرد می‌کنند لذا برای جلوگیری از پراکندگی سرویس مدارس و ساماندهی آنها با همکاری شهرداری تهران و هدایت و مهار شهربانی راهنمایی و رانندگی امیدواریم امسال خوشنودی‌مندی دانش‌آموزان و اولیای آنها را که از سرویس مدارس کاربرد می‌کنند داشته باشیم.

وی پافشاری کرد: هر ماه رانندگان سرویس مدارس باید آزمایش‌های سلامت را انجام دهند و برچسبی که در گزین کردن آنها پیمان می‌گیرد نشان دهنده سلامت خودرو و راننده خواهد بود. همچنین در جستار ورود به طرح جفت و فرد خودروهایی که برچسب سرویس مدارس را دریافت می‌کنند می‌توانند در محدوده طرح جفت و فرد آمدوشد کنند.

فرهادی با اشاره به مهار سرویس مدارس بدست انجمن اولیا و مربیان و همچنین مدیران مدارس، گفت: بی‌دودلی دانش‌آموزان و خانواده‌هایی که از سرویس مدارس کاربرد می‌کنند می‌توانند از مزایای این طرح کاربرد کنند و مسئولیت سرویس مدارس بر دوش شهرداری تهران،‌ راهنمایی و رانندگی، انجمن اولیاء و مربیان، آموزش و پرورش و حلقه‌هایی است که این دستگاه‌ها را با یکدیگر هماهنگ می‌کنند. در این راستا اولیا می‌توانند با مراجعه به مدیران مدارس از طرح سرویس مدارس کاربرد کنند.

فرماندار تهران پافشاری کرد: بی‌دودلی در قبال سرویس‌های مدارس بیرون از این سیستم مسئولیتی متوجه دستگاه‌های ذیربط نخواهد بود و همگی مسئولیت به کارگیری سرویس‌هایی بیرون از این طرح بر دوش خود اولیاء است. ضمن اینکه از مزایای این طرح نیز بهره‌مند نخواهند شد.

وی با اشاره به بهره‌گیری نزدیک ۲۴۰ هزار دانش‌آموز از طرح سرویس مدارس، پافشاری کرد: باید مصوباتی که در نشست ها گذشته ساماندهی سرویس مدارس داشته‌ایم و توافقی که میان دستگاه‌های ذیربط انجام شده است که در هنگام وظایف هر یک به چهره مشخص تعیین و به امضا رسیده است کاملا رعایت شود.

فرهادی آشکارکردن امیدواری کرد: اولیای دانش‌آموزان همکاری همه‌جانبه‌ای برای هر چه بهتر اجرایی شدن طرح سرویس مدارس داشته باشند تا این طرح الگویی برای کلان شهرها و سراسر کشور باشد.

فرماندار تهران پافشاری کرد: با پروا به مصوبه‌ای که بدست دستیار نخست ریاست‌جمهوری برای دیرکرد یک ساعته آغاز به کار کارمندان در شهر تهران داشته‌ایم نیاز است که برای جلوگیری از شدامد سنگین کارمندان مدیریت زمان داشته باشند و برابر این ابلاغیه همگی کارمندان در تمام سطوح می‌توانند با یک ساعت دیرکرد کار خود را آغاز کنند و کارفرمایان نیز این ساعت را باید به سرنویس مرخصی قلمداد کنند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام