سایت جامع خودرو در ایران


» بازداشت خودروهای مسافرکش با پلاک شهرستان در تهران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

بازداشت خودروهای مسافرکش با پلاک شهرستان در تهران

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶


بازداشت خودروهای مسافرکش با پلاک شهرستان در تهران

رئیس شهربانی راهور تهران بزرگ گفت: شهربانی با راننده های متخلفی که با پلاک شهرستان اقدام به مسافرکشی می کنند برخورد و خودروی آنها را بازداشت می کند.

سردار محمدرضا مهماندار رئیس شهربانی راهور تهران بزرگ در گفتگو با گزارشگر باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره حضور خودروهای پلاک شهرستان در شهر تهران و روش برخورد شهربانی با آنها بازگو کرد: شماری از راننده ها با خودروی پلاک شهرستان در شهر تهران آمدوشد می کنند که این کسان بیشتر برای خرید، درمان و یا کارهای اداری وارد تهران شده اند. این راننده ها می تواند با خرید طرح شدامد روزانه وارد منطقه جفت و فرد شود.

وی افزود: ولی شماری از راننده ها با خودرو پلاک شهرستان در میدان‌ها و سر چهارراه ها اقدام به مسافرکشی کرده و سبب انسداد خیابان ها می شوند. شهربانی با این مسافرکش های غیرمجاز برخورد جدی و اقدام به بازداشت خودرو آنها می کند.

سردار مهماندار درباره تمهیدات شهربانی برای آغاز سال تحصیلی گفت: شهربانی راهور تهران بزرگ آمادگی لازم برای آغاز مدارس را دارد.

رئیس شهربانی راهور تهران بزرگ پیوستگی داد: نیاز است نشانه ها راهنمایی و رانندگی و فضای کناره ‎ ها مدارس نوسازی شود که در این باره با شهرداری تهران هماهنگی های لازم را انجام داده ایم.

وی افزود: آموزش راننده های تاکسی به ویژه راننده های سرویس های مدارس نیز در دستور کار پیمان گرفته است.

سردار مهماندار پافشاری کرد: هماهنگی مناسبی میان شهربانی، شهرداری تهران، آموزش و پرورش و تاکسیرانی برپایی و اقدامات مناسبی برای پیشباز از دانش آموزان انجام شده و شهربانی از ابتدای مهر ماه در تمام معابر شهر تهران حضور دارد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام