سایت جامع خودرو در ایران


» بردباری ورود استون مارتین به دنیای ساختاره یک ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷


 بر بنیاد گزارش‌های موجود، مدیران استون مارتین برآنند تا به سرنویس تامین کننده‌ی پیشرانه‌، به مسابقات ساختاره یک وارد شوند.

پس از ورود کامیابی آمیز استون مارتین به مسابقات ۲۴ ساعته‌ی لمانز امسال، این شرکت بریتانیایی قصد دارد تا بیشتر به دنیای مسابقات اتومبیلرانی نزدیک‌ شود. بر بنیاد گزارش ها موجود، استون مارتین نیم نگاهی به مسابقات ساختاره یک دارد.

البته مدیران استون مارتین در نظر دارند تا به سرنویس تامین کننده‌ی پیشرانه‌ی خودروهای ساختاره یک، وارد برترین سری مسابقات اتومبیلرانی شوند. با پروا به همکاری نزدیک استون مارتین و ردبول، که مصداق دم ابرخودروهای والکری است، بردباری دارد این همکاری، در ساختاره یک نیز پیوسته پیدا کند.

استون مارتین والکری

اندی پالمر، مدیرعامل استون مارتین می‌گوید:

هم اکنون در حال بررسی آیین نامه پیشرانه‌ها برای سال ۲۰۲۱ هستیم که در چهره پسندیده بودن شرایط، بردباری دارد پیشرانه‌ی مستقل خود را برای خودروهای ساختاره یک شناسایی کنیم.

ردبول و renault در ساخت پیشرانه همکاری داشتند که البته به انگیزه ناکافی بودن توانایی یکتا هیبرید به اندازه‌ی ferrari و مرسدس، این رابطه با مشکلاتی روبرو شده است.

ساختاره ۱

به تازگیً مک‌لارن نیز همکاری خود را با honda پایان داد و اعلام کرد که برای فصل ۲۰۱۸ مسابقات، از پیشرانه‌های renault کاربرد خواهد کرد. پالمر اشاره کرد که پیشرانه‌های استون مارتین با همکاری مرسدس فرآوری نخواهند شد.

احتمالاً مهندسین استون مارتین با یک تیم کارکشته در ساخت پیشرانه‌های خودروهای پیکار‌ای، مانند کاس‌ورث یا ایلمور همکاری خواهند کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام