سایت جامع خودرو در ایران


» تلاش peugeot جهت فرآوری مستقل خودرو در ایران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶

تلاش peugeot جهت فرآوری مستقل خودرو در ایران

دسته بندی : خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶


تلاش peugeot جهت فرآوری مستقل خودرو در ایران
مدیران بزرگتر peugeot در حال بررسی سایت‌های جدیدی بیرون از شهر تهران جهت فرآوری محصولات خود در ایران هستند.
مدیران شرکت peugeot در ایران طی چند هفته گذشته از سایت‌های تولیدی شرکت Iran KHodro در بیرون از تهران بازدید کرده‌اند و به نظر می‌رسد در حال آماده شدن جهت کوچ از جاده ویژه به سایت تولیدی جدیدی بیرون از تهران هستند.
به گزارش اقتصاد آنلاین امضای پیمان نامه renault با شرکت ایدرو و خودسالاری این خودروساز فرانسوی در فرآوری خودرو، فعالان بزرگ بازار ایران مانند peugeot را بر دم داشته است تا مانند renault و این بار مستقل از شرکای کاربرد شده خود در بازار ایران یعنی Iran KHodro و سایپا کار و جنبش کنند. در همین راستا تازه ها رسیده است که مدیران بزرگتر peugeot در ایران تحرکات جدیدی آغاز کرده‌اند و به‌تازگی و طی هفته‌های تازه از سایت‌های فرآوری خودرو در چندین شهر ایران مانند کرمانشاه، تبریز، بابل و نیز امکاناتی در منطقه سلفچگان دیدن کرده‌اند. بدین ترتیب به نظر می‌رسد peugeot همانند دیگر شرکت فرانسوی به دنبال برپایی سایت تولیدی اختصاصی خود در ایران است.
پیچیدگی‌های میزبانی Iran KHodro در همه بخش‌ها از آنگونه فروش، خدمات پس از فروش، فرآوری و تأمین قطعات و بازاریابی مایه شده است مدیران peugeot به اندیشه دستیابی به خودسالاری بیشتری در بازار خودروی ایران باشند. با هستی بهره ۵۰ درصدی peugeot در شرکت مشترک سرمایه‌گذاری ایکاپ، عوامل متعددی از آنگونه خدمات‌رسانی هم‌زمان به شرکای گوناگون و محصولات تولیدی Iran KHodro و همچنین ترس از خودسالاری رقیب هم‌میهن خود یعنی renault، مایه شده است پژویی‌ها کمینه به اندیشه خودسالاری فیزیکی خود باشند.
اینکه این خودسالاری در پایان به تغییر در میزان بهره peugeot در شرکت ایکاپ نیز منجر خواهد شد یا خیر، هنوز مشخص نیست و زمان همه چیز را روشن خواهد کرد؛ هرچند ایران خودرویی‌ها نیز همواره از دست به جیب شدن پژویی‌ها پیشباز کرده‌اند. در حال آماده باید چشم براه ماند و واکنش وزیر جدید صنعت، معدن و بازرگانی را نسبت به عملکرد خودروسازان درونی و شرایط همکاری‌ دم‌ها با شرکت‌های بیگانه را دید. محمد شریعتمداری، وزیر جدید صنعت، معدن و بازرگانی تاکنون نه‌تنها هیچ موضعی نسبت به عملکرد خودروسازان نداشته؛ بلکه از دیدار با مسئولان این شرکت‌ها نیز طفره رفته است. از سوی دیگر بر پایه شنیده‌ها، اسحاق جهانگیری، دستیار نخست رئیس جمهور، در حال تلاش جهت واگذاری مدیریت صنعت خودروی کشور به بخش خصوصی است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام