سایت جامع خودرو در ایران


» هفته سبز خودرویی ها همراه با 4 درصد بازدهی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

هفته سبز خودرویی ها همراه با ۴ درصد بازدهی

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : پنج شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶


گزارش هفتگی خودرو – بورس؛

هفته سبز خودرویی ها همراه با ۴ درصد بازدهی

ایوار خودرو- در هفته ای که گذشت شاخص خودرویی ها که در پایان هفته گذشته روی شماره ۱۶ هزار و ۸۶۲ یکتا متوقف شده بود در پایان این هفته به شماره ۱۷ هزار و ۵۹۳ یکتا رسید که ۷۳۱ یکتا افزایش را تجربه کرد.

به گزارش پایگاه خبری «ایوار خودرو»، سهام‌داران در این هفته شمار ۱۴۴میلیون ورقه بهره خودرویی به ارزش ۱۷٫۷ میلیارد تومان باره داد و ستد پیمان دادند.
در نخستین روز هفته گروه خودرو که آغاز ترازمند و سبزی داشت  طی نیمه دوم بازار با افت جزئی سایپا، در فضایی منفی پیمان گرفت.
روز دوم نیز گروه فضایی ترازمند و منفی را تجربه کرد، در این روز گواه عرضه بلوک خمحور در بها ۴۰۴۵ ریال بدست سایپا بودیم و با افزایش درخواست نماد خمحور به رسته خرید رسید.
طی داد و ستدها دوشنبه سومین روز کاری هفته، بازدهی گروه خودرو ۱ درصد رشد کرد طی این روز  سرمایه گذاری رنا  بلوک “خمحرکه” دربرگیرنده ۳۱۰ میلیون و ۱۹۹ هزار و ۹۹۵ بهره به بها پایه هر بهره ۴۱۴ تومان بدست کارگزاری بانک صنعت و معدن در بازار دوم داد و ستدها بورس عرضه کرد  و Iran KHodro از راه کارگزاری نهایت نگر این بلوک را خریداری کرد.
سه شنبه نیز شاخص گروه خودرو  با رشد جزئی نزدیک ۳۰ واحدی به کار خود انتها یا منتهی داد.
پسینیان روز کاری هفته گروه خودرو با رسته خرید نماد خودرو جان دوباره ای گرفت، این گروه که به انگیزه گزارش ها متناقض چند وقتی بود بخت  و اعتماد سهامداران را از دست داده بود، در این روز نیرومند نما شد.
با این هستی طی رو زچهارشنبه نماد خکاوه با تعدیل منفی ۵۰ درصدی بر زیان پیش بینی شده هر بهره خود رقم ۵۵ ریال افزود.
رویهمرفته علی رغم چگونگی خوب گروه در پسینیان روز هفته ، به نظر نمی رسد خودرویی ها رشد پایداری داشته باشند، طی روزهای پدران گزارش ها شش ماهه شرکتها منتشر خواهد شد و چشمداشت نمی رود خودرویی ها در گزارش ۶ ماهه چگونگی بسیار متفاوتی با آنچه اکنون هست، ارائه کنند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام