سایت جامع خودرو در ایران


» بازگشت دکتر آسیب‌دیده، تعیین خط گرندپری آراگون ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


تمرین سوم گرندپری موتو جی پی آراگون، در هوای خشک برگزار شد. در این تمرین که به انگیزه شرایط جوی و سرعت بهتر موتورسواران، تمرین تعیین‌کننده برای ورود به گام دوم تعیین‌خط بود، مارکز در جایگاه نخست پیمان گرفت، وینیالز توانست در پیست خشک خودی نشان دهد و در جایگاه دوم نشست و دنی پدروسا تند‌ترین مرد روز آدینه نیز در جایگاه سوم ایستاد.

ولنتینو روسی، که با پروا به شرایط بدنی خود دیروز نتوانسته بود در باران از توانایی‌های کامل خود و موتور سیکلت M1 یاماها کاربرد کند، در این تمرین در جایگاه دهم پیمان گرفت و به‌سرنویس پسینیان موتورسوار به Q2 راه یافت. روسی که زودتر از سررسید مقرر به مسابقات برگشته، پس از تمرینات دیروز سرنویس کرد اندکی درد دارد ولی درد او شدید نیست.

در تمرین چهارم ماوریک وینیالز جلوتر از موتورسواران honda، پدروسا و مارکز، در جایگاه نخست پیمان گرفت و پُل اسپارگارو از تیم KTM در مکان چهارم ایستاد.

در Q1، خورخه لورنزو و یوهان زارکو توانستند مکان‌های نخست و دوم را کسب کرده و به Q1 راه یابند. خورخه لورنزو در تمرینات آدینه عملکرد بسیار خوبی داشت ولی در تمرین تعیین‌کننده بامداد شنبه، پس از ولنتینو روسی و در مکان یازدهم پیمان گرفت و نتوانست یکراستً به Q2 برود. جک میلر نیز با دوگانگی تنها ۹ هزارم ثانیه نسبت به یوهان زارکو از حضور در Q2 بازماند.

ولی در تعیین‌خط شرایط اندکی متفاوت رقم خورد. ماوریک وینیالز پول پوزیشن آراگون را به‌دست آورد و لورنزو با دوگانگی تنها ۱ دهم ثانیه دوم شد. ولنتینو روسی نیز با پروا به شرایط بدنی خود، عملکرد بسیار خوبی داشت و در مکان سوم ایستاد.

مارک مارکز در دوری که چشمداشت می‌رفت زمان بسیار خوبی ثبت کرده و پول پوزیشن را به چنگ آورد، برخورد کرد و نتوانست بعدازآن، زمان بهتری کسب کرده و در مکان پنجم ایستاد.

همه کراچلو، موتورسوار تیم LCR Honda در جایگاه چهارم ایستاد و دوباره بهترین عملکرد را در میان موتورسواران تیم‌های مستقل داشت. دنی پدروسا نیز در جایگاه ششم ایستاد، بنابراین سه موتورسیکلت honda در خط دوم استارت خواهند زد.

آندره داویتسیوزو، روز خوبی نداشت و در جایگاه هفتم ایستاد، الیش اسپارگارو نیز در جایگاه هشتم ایستاد. آراگون پیستی است که او نخستین سکوی خود را در موتو جی پی کسب کرده.

جدول کامل مرحله نخست تعیین‌خط گرندپری آراگون

رده موتورسوار تیم زمان فاصله زمانی
۱ Jorge LORENZO Ducati Team ۱’۴۸٫۱۷۹
۲ Johann ZARCO Monster Yamaha Tech 3 ۱’۴۸٫۲۹۸ ۰٫۱۱۹ / ۰٫۱۱۹
۳ Jack MILLER EG 0,0 Marc VDS ۱’۴۸٫۳۰۷ ۰٫۱۲۸ / ۰٫۰۰۹
۴ Pol ESPARGARO Red Bull KTM Factory Racing ۱’۴۸٫۳۸۷ ۰٫۲۰۸ / ۰٫۰۸۰
۵ Karel ABRAHAM Pull&Bear Aspar Team ۱’۴۸٫۴۶۷ ۰٫۲۸۸ / ۰٫۰۸۰
۶ Danilo PETRUCCI OCTO Pramac Racing ۱’۴۸٫۹۰۸ ۰٫۷۲۹ / ۰٫۴۴۱
۷ Loris BAZ Reale Avintia Racing ۱’۴۸٫۹۱۱ ۰٫۷۳۲ / ۰٫۰۰۳
۸ Jonas FOLGER Monster Yamaha Tech 3 ۱’۴۹٫۰۳۴ ۰٫۸۵۵ / ۰٫۱۲۳
۹ Hector BARBERA Reale Avintia Racing ۱’۴۹٫۰۵۲ ۰٫۸۷۳ / ۰٫۰۱۸
۱۰ Alex RINS Team SUZUKI ECSTAR ۱’۴۹٫۲۳۳ ۱٫۰۵۴ / ۰٫۱۸۱
۱۱ Tito RABAT EG 0,0 Marc VDS ۱’۴۹٫۲۵۸ ۱٫۰۷۹ / ۰٫۰۲۵
۱۲ Scott REDDING OCTO Pramac Racing ۱’۴۹٫۲۸۸ ۱٫۱۰۹ / ۰٫۰۳۰
۱۳ Bradley SMITH Red Bull KTM Factory Racing ۱’۴۹٫۵۷۸ ۱٫۳۹۹ / ۰٫۲۹۰
۱۴ Sam LOWES Aprilia Racing Team Gresini ۱’۵۰٫۷۶۹ ۲٫۵۹۰ / ۱٫۱۹۱

جدول کامل گام دوم تعیین‌خط گرندپری آراگونلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام