سایت جامع خودرو در ایران


» پیوستگی هنرمندان و peugeot Pars Khordro در پشتیبانی از یوز ایرانی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


مدیرعامل شرکت عرضه‌کننده محصولات ب‌ام‌و در ایران اعلام کرد:

کمپین پشتیبانی از یوز ایرانی در پیوسته جنبش خود این‌بار به پردیس سینمای امت رسید. این پردیس مکانی بود تا گروهی از چهره‌های دوست داشتنی سینمای کشور و پرشیاخودرو به بهانه اکران فیلم «رگ ‌خواب» به هم متصل شوند و پشتیبانی از پلنگ ایرانی را با توان بیشتری پیش ببرند.

به گزارش آگاهی ها خودرو ،کمپین پشتیبانی از یوز ایرانی در پیوسته جنبش خود این‌بار به پردیس سینمای امت رسید. این پردیس مکانی بود تا گروهی از چهره‌های دوست داشتنی سینمای کشور و پرشیاخودرو به بهانه اکران فیلم «رگ ‌خواب» به هم متصل شوند و پشتیبانی از پلنگ ایرانی را با توان بیشتری پیش ببرند.

به گزارش روزنامه «دنیای‌خودرو»، پنجشنبه هفته پیش شرکت پرشیاخودرو، نماینده ب‌ام‌و در ایران همزمان با اکران فیلم «رگ خواب» در پردیس سینمایی امت که با حضور گروهی از هنرمندان کشور برگزار شد، پشتیبانی خود را از کمپین یوز ایرانی اعلام کرد. در این مراسم هنرمندانی از دسته لیلا حاتمی، هدیه تهرانی، طناز طباطبایی، سیامک انصاری، مهران غفوریان و حمید نعمت‌اله کارگردان فیلم «رگ خواب» حضور داشتند.

کمپین پشتیبانی از یوز ایرانی
نهم شهریور ماه امسال بود که همزمان با روز ملی یوزپلنگ ایرانی، کمپینی با نام نگهداری از یوز با تلاش هدیه تهرانی و برخی دیگر از چهره‌ها و هنرمندان به راه افتاد. هدف این کمپین جلب کمک‌های مردمی برای رهایی واپسین بازماندگان یوزپلنگ آسیایی است که کمتر از ۵٠ قلاده از آنها در منطقه توران میان سمنان و خراسان‌رضوی باقی مانده‌اند. این هنرمندان پس از تلاش‌های پیوسته توانستند کمپین ملی نگهداری از یوز را به امید اینکه بتوانند بخشی از هزینه‌های موردنیاز رهایی یوزپلنگ ایرانی را تامین کنند، راه اندازی کردند.

پشتیبانی از یوز ایرانی مسئولیت ماست
ساسان حریری، مدیرعامل پرشیاخودرو درباره پشتیبانی این شرکت خودرویی از کمپین یوز ایرانی به روزنامه «دنیای خودرو» می‌گوید: «شرکت پرشیاخودرو در راستای مسئولیت اجتماعی خود به کمپین مردمی پشتیبانی از یوزپلنگ ایرانی پیوسته است. به راستی پرشیاخودرو به‌سرنویس یک شرکت ایرانی که در مسائل اجتماعی سهیم است از این جنبش مردمی پشتیبانی می‌کند و این پشتیبانی را وظیفه خود می‌داند.»
حریری با پافشاری بر این که پشتیبانی از کمپین یوزپلنگ ایرانی باید به طور وسیع در پهنه خودرویی کشور انجام شود، می‌افزاید: «با پروا به اینکه صنعت خودرو در اقتصاد ایران نقش پررنگی را ایفا می‌کند و امکانات وسیع تری نسبت به صنوف دیگر اقتصادی دارد، بایسته است شرکت‌های دیگر خودرویی هم در این کمپین همکاری داشته باشند.»
مدیرعامل peugeot پارس‌خودرو می‌گوید: «به‌طور مسلم زمانی که این کمپین‌ها آگاهی‌رسانی‌ را آغاز می‌شود، اهمیت جستار در جامعه و پشتیبانی از هنگام بیشتر خواهد شد و آگاهی جامعه هم در این باره افزایش خواهد یافت و این آگاهی منجر به همکاری بیشتر می‌شود. ضمن این که پرشیاخودرو پیش از پشتیبانی از این کمپین در کارهای خیریه دیگر هم همکاری داشته است و جزو معدود شرکت‌های خودرویی هستیم که در پهنه رسالت مسئولیت اجتماعی حضور پررنگی داریم.»
مرتضی پورحسین، مسئول روابط همگانی پرشیاخودرو هم درباره پشتیبانی این گردآور خودرویی از یوز ایرانی می‌گوید: «peugeot Pars Khordro مانند هر برند بازرگانی بزرگ در قبال جامعه گردآور‌ای از مسئولیت‌های اجتماعی را دارد و بر همین پایه در زمینه اسپورت و پیرامون‌زیست پرکار است.»
وی می‌افزاید: «خودروهای این شرکت کمترین آلایندگی را دارند و جزو پاک‌ترین خودروها هستند. بر همین پای بست در راستای کاهش آلایندگی و مسئولیتی که در قبال پیرامون‌زیست داریم، دلبستگی‌مند هستیم کارهایی را که در گستره پیرامون زیست هستند، پیگیری کنیم و پشتیبانی از این کمپین هم در این راستا بوده است.»
به گزارش روزنامه دنیای خودرو، در این مراسم شرکت peugeot پارس‌خودرو اسپانسر دو سانس از اکران خصوصی فیلم «رگ خواب» بود و تمام عواید هنگام نیز صرف این کمپین خواهد شد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام