سایت جامع خودرو در ایران


» به‌روزرسانی آکورا MDX مدل سال 2018 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


آکورا MDX مدل ۲۰۱۸ هم‌اکنون وارد نمایندگی‌های فروش شده و از ساز و برگ به‌روز شده و دو گزینه رنگ بدنه جدید سود می‌برد.

آکورا MDX 2018
این خودرو برای مدل سال ۲۰۱۸ دارای اینترفیس کاربری با دو صفحه نمایش بازنگری شده است که هم‌اکنون منوها و ساختار بهتری دارد. همچنین یک صفحه لمسی ۷ اینچی جدید به خودرو اضافه شده که هم‌اکنون پاسخ‌های دم به دستورات ۳۰ درصد تند‌تر شده است.

2018 Acura MDX
این سیستم اطلاعات سرگرمی جدید همچنین دارای ویژگی‌های ارتباطی opel کارپلی و اندروید اتو به‌چهره استاندارد است. همانند دیگر مدل‌های آکورا، MDX 2018 نیز هم‌اکنون از تازه ترین بسته سیستم‌های ایمنی پرکار با نام AcuraWatch بهره‌مند شده است.

این پکیج دربرگیرنده سیستم‌هایی چون ترمز پیشگیری از برخورد، هشدار برونرفت از خط، هشدار برخورد از جلو، دستیار حفظ خودرو میان خطوط، کروز مهار تطبیقی و هشدار برونرفت خودرو از جاده می‌باشد. آکورا همچنین دو رنگ قرمز باسک و سن مارینو را به طیف رنگ‌های بدنه اضافه کرده است.

2018 Acura MDX

2018 Acura MDX


نیروبخش MDX 2018 پیشرانه ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری بنزینی با تزریق سر راست است که نیرو ۲۹۰ اسبی را ارائه می‌کند. مشتریان می‌توانند نسخه‌های دیفرانسیل جلو یا چهار چرخ جنباننده این خودرو را به همراه سیستم SH-AWD سفارش دهند.

بهای مدل دیفرانسیل جلوی این خودرو از ۴۵۱۷۵ دلار آغاز می‌شود که دربرگیرنده ۹۷۵ دلار هزینه تحویل در مقصد نیز می‌باشد. اگر خواهان مدل چهار چرخ جنباننده باشید باید کمینه ۴۷۱۷۵ دلار بپردازید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام