سایت جامع خودرو در ایران


» تیونینگ maserati لوانته بدست نویتک‌روسو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


maserati لوانته، نخستین تجربه‌ این برند ریشه دار ایتالیایی در کلاس کراس‌اوورهاست و در حالت استاندارد، پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین‌توربوی دم، ۴۲۴ اسب‌بخار نیرو و ۵۸۰ نیوتون‌متر گشتاور فرآوری می‌کند.

به گزارش آگاهی ها خودرو ،اگر آگاهی ها تیونینگ را دنبال می‌کنید، بی گمان نام نویتک‌روسو را شنیده‌اید. این شرکت آلمانی که مدیریت ایتالیایی دارد، در باواریا واقع شده و در ریشه با هدف تیونینگ محصولات ارزشمند ferrari شکل گرفته است.

امروزه نویتک صرفا روی خودروهای ferrari، lamborghini، مک‌لارن، رولزرویس و maserati کار می‌کند و در زمینه‌ بهینه‌سازی پیشرانه و مباحث فنی خودروها، از بهترین‌های جهان محسوب می‌شود. maserati لوانته، نخستین تجربه‌ این برند ریشه دار ایتالیایی در کلاس کراس‌اوورهاست و در حالت استاندارد، پیشرانه ۶ سیلندر ۳ لیتری توئین‌توربوی دم، ۴۲۴ اسب‌بخار نیرو و ۵۸۰ نیوتون‌متر گشتاور فرآوری می‌کند. نسخه‌ای که نویتک از این خودرو عرضه کرده، نیرو پیشرانه را به ۴۹۵ اسب بخار رسانده و گشتاور را به ۶۵۹ نیوتون‌متر افزایش داده است. در این خودرو شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت با ۳/۰ ثانیه کاهش، ۸/۴ ثانیه خواهد بود و نهایت سرعت ۲۷۲ کیلومتر بر ساعت را در کمر بستن راننده خواهد گذاشت. نویتک نسخه‌ دیزل لوانته به نیرو ۲۷۵ اسب‌بخار را هم بهینه‌سازی کرده است تا بدین ترتیب، پیشرانه یادشده، ۳۲۲ اسب‌بخار نیرو فرآوری کند و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را به ۲/۶ ثانیه برساند. از سوی دیگر، مدل دیزل ۲۵۰ اسب‌بخار نیز در نسخه‌ نویتک، ۳۰۱ اسب‌بخار نیرو خواهد داشت. این شرکت همچنین یک کیت الکترونیکی برای مهار خروجی اگزوز لوانته طراحی کرده است که کارایی زیادی بر گیرا شدن صدای پیشرانه‌‌ دم دارد. نویتک هنوز بها رسمی نسخه‌ تیونینگ شده‌ لوانته را اعلام نکرده است؛ ولی بها پایه برای مدل استاندارد این خودرو، ۷۳ هزار دلار در نظر گرفته شده که همراه با آپشن‌های کامل به مرز ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد. پیشباز از نخستین کراس‌اوور maserati دم‌چنان که چشمداشت می‌رفت، دلنشین نبوده و به نظر می‌رسد نسخه‌ نویتک دم، تنها به شرط داشتن بها بخردانه باره پروا واقع شود چراکه در رنج بها ۷۰ هزار دلار، خودروهای مطرحی هم‌چون porsche کاین، رنجروور اسپرت و مرسدس GLE حضور قدرتمندی دارند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام