سایت جامع خودرو در ایران


» پادرا؛ تبلور دیرینگی و قوت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

پادرا؛ تبلور دیرینگی و قوت

دسته بندی : آخرین اخبار ، خودرو ، وانت پادرا تاریخ : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو ، وانت پادرا فرآورده دیگری از شرکت زامیاد با تمرکز بر رعایت استاندارهای کشور و به‌ روز رسانی در ساز و برگ رفاهی و فنی بازطراحی و در راستای حفظ و ارتقا ریشه مشتری مداری به بازار عرضه شده است. توان حمل، قوت بالا و فرسایش پایین از ویژگی های است که در خودروهای بازرگانی همواره نقش تعیین کننده ای داشته است؛ با ورود دودمان سوم nissan جونیور در سال ۱۳۴۹ که در ایران با نام زامیاد ۲۴ شناخته می شود این سه ویژگی توامان بدست شرکت زامیاد در یک فرآورده نیرومند به بازار عرضه شد؛ محصولی که با رنگ آبی ویژه خود سال ها در ذهن نشست. نخستین بار در چشم وهمچشمی با وانت toyota مدل استات بدست nissan ژاپن طراحی و فرآوری شد. این فرآورده تا آنجایی کار خود را پیش برد که نزدیک به نیم سده توانست با اتکا به ویژگی های بی همتا خود چون توان حمل بار بالا، فرسایش پایین در کنار فراوانی قطعات یدکی و آسانی در تعمیرات نقش ویژه ای را در ناوگان ترابری بازرگانی کشور ایفا کند، به صورتی که انگاشت شبکه گسترده ترابری بار درون و برون شهری کشور بدون هستی این فرآورده توانمند، غیر شدنی است.

بنابراین گزارش، شرکت زامیاد به واسطه ماهیت اصلی و اجرای مسئولیت های اجتماعی در راستای مشتری مداری و … اقدام به بهسازی و جدید رسانی فرآورده بی همتا خود (وانت زامیاد) طی سال ها فرآوری این فرآورده کرد؛ به گونه ای که با تعریف از نو و بررسی های ریزبین مهندسی توانست با طرح ریزی پروژه های میان مدت و بلند مدت اقدام به عرضه و فرآوری فرآورده جایگزین وانت زامیاد کند.
گفتنی است، پادرا با پروا به سبد محصولات وانت در کشور به انگیزه داشتن قابلیت‌هایی هم چون راحتی در فرمان پذیری و هندلینگ، تقویت سیستم ترمز، تجهیز به گیربکس ۶ سرعته و امکان نصب گونه ها کاربری‌های ازجمله: وانت یخچال دار، بُنکر، وانت حمل مواد لبنی، بالابر و بیش از ۱۰ سرنویس کاربری دیگر در کنار برخورداری از سه ویژگی توان حمل، قوت بالا و فرسایش پایین تبدیل به محصولی بی همتا در بازار خودروهای بازرگانی سبک درون‌شهری شده است و به باور اکثر کارشناسان صنعت خودرو با پروا به ارتقا ساز و برگ رفاهی و فنی چهره گرفته پادرا جایگزینی پسندیده برای وانت زامیاد خواهد بود.
شرکت خودروسازی زامیاد در راستای دستک چشم انداز ۱۴۰۴ پروژه های متعددی را جهت تبلور نام کشور در فرآوری و عرضه گونه ها خودروهای بازرگانی سبک و سنگین تعریف و در مقاطع گوناگون اجرا خواهد کرد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام