سایت جامع خودرو در ایران


» آزمون خودروساز آلمانی برای ورود به خاورمیانه ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ، این برند آلمانی به تازگی آزمون های عملکرد را در گرم‌ترین زمان تابستان در امارات متحده عربی به پایان رسانده است. در این آزمون‌ها قابلیت سازگاری خودروی BX7 در شرایط بسیار گرم آب و هوایی و در هوای ساکن و بدون باد صحرای العویر در هنگام تابش سر راست آفتاب باره سنجش پیمان گرفته است.

بورگوارد در حالی BX7 را در شرایط گرم خاورمیانه باره آزمایش پیمان داده است که این خودرو در شرایط آزمایشگاهی گوناگون باره بررسی پیمان گرفت و توانست آزمایش در دمای غیرمعمول بالا و آزمایش در دمای غیرمعمول زیر صفر درجه را به خوبی پاس کند و برهمین پای بست تاییدیه کیفیت در عملکرد بهینه را از موسسات استاندارد اروپایی دریافت کند.

خودروی BX7 قابلیت بالای موتور سیکلت و مهار‌پذیری کامل خود را که به لطف سیستم چهار چرخ جنباننده هوشمند (iAWD) به دست آمده، را در دشت و دمن و تپه های شنی کشور امارات به خوبی به نمایش گذاشته است. این سیستم هوشمند به راستی ترکیبی از IT دودمان پنچم چهار چرخ جنباننده شرکت بورگ-وارنر و سیستم مهار پایداری الکترونیک شرکت TRW است. کیفیت بی اندازه فرآورده کار این شرکای فرامرزی بورگوارد، عملکرد و مهار پذیری کامل BX7 را در شرایط بیرون از جاده در شرایط محیطی این منطقه تضمین کرده است.

به گفته فیلیپ اشمیت، مهندس بزرگتر الکترونیک در شرکت بورگوارد، «تیم مهندسی الکترونیک بورگوارد آزمایش و بررسی کاملی روی خودروی BX7 برای اطمینان از عملکرد بدون نقص این خودرو در شرایط آب و هوایی خاورمیانه انجام داده است. آزمایش محلی خودرو پیش از عرضه، بخشی از راهبرد پیش از عرضه بورگوارد برای ورود به یکی از مهم ترین بازارهای جهان یعنی خاور میانه بوده است.»

وی همچنین سرنویس کرد در آزمون یاد شده، شرایط محیطی سخت در مسافت های طولانی از دبی به العین، بالا رفتن از تپه های جبل الجیس و راس الخیمه هیچگونه تأثیری بر عملکرد خودرو نشان نداد.

در آزمون سیستم تهویه دلپذیر و خنک کننده در حالت های گوناگون از آنگونه در زمان جنبش، بالا رفتن از تپه ها، کار کردن در جا و نیز استارت دوباره در بیشینه دمای موتور سیکلت و پیرامون، عملکرد این سیستم توانست همگی معیارها در زمینۀ مدیریت دمای تو یا درون خودرو، محافظت گرمایشی توربو شارژر موتور سیکلت، دمای اگزوز، دمای ن خنک کننده و روغن موتور سیکلت و مهار دمای هوای ورودی موتور سیکلت را به خوبی پاسخگو باشد.

به گفته وی در گرمای توان فرسای حاشیه کنداب فارس در فصل تابستان، سیستم خنک کننده BX7 عملکرد بسیار خوبی را در همگی شرایط، از آنگونه جنبش در بیابان با سرعت بالا و یا کارکردن درجا از خود نشان داد به گونه ای که حتی در بالا رفتن از تپه ها در مسافت های طولانی، دمای تو یا درون کابین بدون افزایش قابل پروا در دمای موتور سیکلت ثابت باقی ماند.

گروه صنعتی بورگوارد یکی از برندهای باسابقه آلمانی است که در دهه ۵۰ میلادی جزو سه فرآوری کننده بزرگ خودرو آلمان محسوب می‌شد. این شرکت مجددا با راه‌اندازی بخش فرآوری خودرو از یک سال گذشته به دنبال احیاء تاریخ درخشان خود در پهنه خودروسازی است. بورگوارد برای چشم وهمچشمی با دیگر خودروسازان جهانی همکاری خود با سه مرکز پژوهشی معتبر را آغاز کرده است. این برند با احیای تاریخ درخشان خود به زودی تبدیل به یکی از قطب های بزرگ فرآوری دودمان جدید شاسی بلندها در اروپا خواهد شد و ایران نیز یکی از بازارهای مهم و گسترده برای عرضه این خودروها خواهد بود.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام