سایت جامع خودرو در ایران


» برچسب، پوستر و گل‌مالی کردن خودروها بازداشته ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش آگاهی ها خودرو ،سرهنگ رمضان آفریدون افزود: اگر ماموران راهنمایی و رانندگی، چنین خودروهایی را در سطح خیابان های شهر تماشا کنند رانندگان متخلف را متوقف و نسبت به اعمال قانون اقدام خواهند کرد.

وی میزان تاوان شیشه نویسی و الصاق برچسب و پوستر را ۳۰۰ هزار ریال، گل مالی کردن را ۵۰۰ هزار ریال و پوشاندن پلاک خودروها را نیز ۶۰۰ هزار ریال اعلام و اظهار کرد: اگر راننده ای بطور عمد پلاک خودرو را مخدوش کرده و بپوشاند در چهره دید، خودرو متوقف و به خودروگاه منتقل می شود و فرد خاطی نیز علاوه بر تاوان و بازداشت خودرو در خودروگاه شهربانی، با پروا به رای و نظر داور پرونده به ۶ تا یک سال زندان نیز محکوم خواهد شد.

آفریدون افزود: برابر آئین نامه راهنمایی و رانندگی، خودروها حق ورود به دستجات و سوگواری ها را ندارند و امسال بر پایه دستور، شهربانی از ورود خودروها به چنین محل هایی که برای مردم عزادار خطرآفرین است جلوگیری خواهد کرد.

رئیس شهربانی راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان زنگان به رانندگان رهنمود کرد در این ماه بسیار عزیز که عموم مردم برای سوگواری به کوچه ها و خیابانها می آیند و بیشتر نیز به چهره گروهی جنبش می کنند، پروا جدی داشته باشند چراکه شدنی است با کوچکترین کم دقتی و بی توجهی، پیشامد ای تلخ و ناخوشایند رقم بخورد.

آفریدون از عموم مردم خواست برای رفتن به سوگواری ها از وسایط نقلیه همگانی کاربرد کنند و اگر شدنی باشد به چهره پیاده عزیمت کنند چراکه نبود خودروگاه کافی در سطح شهر برای خودروها و پارک کردن در تو یا درون کوچه ها و روبرو خانه ها، مزاحمت هایی را برای ساکنین و خودروهای عبوری برپایی می کند که این خوب نیست.

وی از رانندگان خواست با ماموران راهنمایی و رانندگی که مجری قانون و آیین نامه هستند همکاری لازم را داشته باشند و در این روزها که همه مردم عزادار و سیاه پوش هستند رعایت حال آنان ( مردم و ماموران) را بیشتر از روزهای عادی بکنند.

آفریدون، اظهار کرد: با پروا به اینکه مردم در این روزها سیاه پوش هستند بنابر این رانندگان به نقطه روبرو پروا جدی داشته باشند و با پروا و سرعت مطمئنه جنبش کنند.

وی پیوستگی داد: مردم عزادار نیز به خاطر اینکه در این روزها جامه سیاه بر تن دارند از جاهایی که روشنایی کافی هستی دارد آمد و شد کنند و نسبت به عبور از گذرگاه های پیاده و پل های ویژه عابرین، بی تفاوت نباشند و اگر در محل های تاریک در حال آمدوشد هستند با به کارگیری نور گوشی های تلفن همراه به رانندگان نشانه دهند تا آنها متوجه حضور آنان در کوچه و خیابان باشند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام