سایت جامع خودرو در ایران


» شگفتی مردم از روزهای کم شدامد صبحگاهی تهران ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش تازه ها خودرو به نقل از عصرایران، به انگیزه اینکه فرمانده کنونی نیروی انتظامی تهران بزرگ پیش تر خود سکاندار راهنمایی و رانندگی شهر تهران بوده و با هماهنگی منظمی که رئیس شهربانی راهور تهران و همچنین گردآور شهرداری تهران داشته، با برپایی نیروی فیزیکی و تدابیری برای برشگاه ها و مسیرهای پرتردد گواه شدامد کمتری نسبت به سال گذشته علی رغم افزایش ترددها و خودروها بودیم.

برخورد شدید با توقف دوبله در حاشیه معابر و گذرگاه هایی که مراکز اصلی آموزشی در آنها واقع شده اند و مهار رعایت حق پیشینگی عابران، هماهنگی با معاونت های شهرداری تهران، ترابری همگانی تهران از علل کاهش شدامد صبحگاهی تهران در این مدت بود.

برخورد و مهار شدید بر موتورسواران متخلف، وارسی چشمگیر و نامحسوس بر سرویس های مدارس نیز از اقدامات شهربانی راهور تهران برای تامین امنیت عابران و دانش آموزان بود.

برخورد با تخلفات ساکن، برخورد با تخلفات عبور از مناطق ممنوعه، چراغ قرمز که به انگیزه تشدید شدامد امکان بروز پیشامد و شدامد را بسیار می کند و با همکاری و همیاری مردم با شهربانی راهور ناجا، گواه شدامد روان و قابل تحملی در سطح شهر تهران بودیم که جای تقدیر از این هماهنگی هستی دارد.

شهردار تهران با بیان اینکه شهربانی با ابتکارات و برنامه‌ریزی ویژه در همه نقاط تهران حضور پرکار داشته، گفت: این حضور پرکار مایه شده که گره ترافیکی خاصی در تهران نداشته باشیم.

نجفی با بیان اینکه از نظر آماری بررسی‌ها نشان داد که نخست مهر امسال نسبت به مدت همانند سال پیش شدامد ۱۰ درصد کاهش یافته است، پیوسته داد: از مردم نیز کمال سپاسگزاری را دارم چراکه اگر همراهی آنها نبود، به این مهم دست نمی‌یافتیم.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام