سایت جامع خودرو در ایران


» Pars Khordro محصولات renault را با گیربکس جدید عرضه می کند ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶


به گزارش سایپا نیوز؛ پژمان شادچهره با بیان این مطلب که گیربکس JHQ دودمان پیشرفته گیربکس های دستی در دنیاست و مزایای زیادی نسبت به گیربکس های JH3 دارد افزود: از این پس محصولات گیربکس دستی خانواده renault در Pars Khordro با گیربکس پیشرفتهJHQ  فرآوری می شود.

Pars Khordro محصولات renault را با گیربکس جدید عرضه می کند

Pars Khordro محصولات renault را با گیربکس جدید عرضه می کند

وی گفت: در حال آماده بیشتر شرکت های خودرو ساز بزرگ جهان در خودروهای با گیربکس دستی به جهت مزایا و آسانی رانندگی از کلاچ های هیدرولیک کاربرد می کنند و شرکت Pars Khordro نیز به جهت بالا بردن رضایتمندی مشتریان، محصولات renault خود را با کلاچ هیدرولیک به بازار عرضه می کند.

شادچهره با بیان مزایای کلاچ هیدرو لیک و گیربکس جدید یادآوری کرد: نگهداری ساده تر، درازا زندگی بیشتر گیربکس، بهره وری بالاتر، مصرف کمتر روغن گیربکس و کاهش آسیب های زیست محیطی برآمده از مصرف روغن از مزایای به کارگیری کلاچ هیدرو لیک نسبت به کلاچ کابلی است.

مدیر مهندسی فرآورده Pars Khordro تصریح کرد: عملکرد بهتر ماشین ۹۸ کلاچ , جا دنده آسان تر از دیگر مزایای کلاچ هیدرولیک است که از مهرماه امسال محصولات تندر۹۰، ساندرو دستی و پارس تندر از دی ماه با کلاچ هیدرولیک فرآوری و عرضه می شوند.

گفتنی است پیش از این شرکت Pars Khordro ساندرو استپ وی دستی را با گیربکس JHQ فرآوری و به مشتریان عرضه می کرده است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام