سایت جامع خودرو در ایران


» رندری از جنسیس G70 استیت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

رندری از جنسیس G70 استیت

دسته بندی : اخبار ، استیشن ، جنسیس ، خودرو ، رندر ، لوکس ، هیوندای تاریخ : جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶


اگرچه جنسیس G70 چهار درب برای چشم وهمچشمی با خودروهایی چون ب ام و سری ۳، audi A4 و مرسدس C کلاس وارد میدان شده ولی برای چشم وهمچشمی همه‌جانبه با محصولات خوش‌نام اروپایی، این برند لوکس کره‌ای باید نسخه اسپورت واگنی را نیز در نظر بگیرد.


متأسفانه به نظر می‌رسد که جنسیس هیچ برنامه‌ای برای فرآوری دیگر فرم‌های بدنه از G70 نداشته و بدین ترتیب این خودرو همانند alfa romeo جیولیا تنها به‌چهره چهار درب در دسترس خواهد بود. البته جیولیا در سال‌های آینده به‌چهره کوپه نیز ارائه خواهد شد.


البته که همیشه می‌توانیم تصویرهای ذهنی از نسخه‌های کاربردی‌تر همگی خودروها را داشته باشیم. این بار آرتیست سرشناس دنیای خودرو یعنی X-Tomi Design رندری از جنسیس G70 استیت یا همان اسپورت واگن خلق کرده است.


همان‌گونه که می‌بینید بخش اعظم خطوط طراحی عضلانی مدل سدان هنوز هم در این نسخه دیده می‌شوند. کمان چرخ‌های گیرا، کاپوت دراز و دیگر خطوط غالب بدنه نشان‌دهنده ذات اسپورت خودرو هستند.

در یک سنجش فرضی میان این خودرو و سری ۳ تورینگ، A4 آوانت و C کلاس استیت، فرآورده کره‌ای از نظر استایل حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت ولی بی گمانً خیلی‌ها به این جستار اهمیتی نخواهند داد. این‌طور نیست؟!لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام