سایت جامع خودرو در ایران


» jeep پابرجا کردن‌کننده محبوبیت آمریکایی‌ها در ژاپن! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


خودروهای آمریکایی هرگز در ژاپن از محبوبیت بالایی برخوردار نبوده‌اند ولی jeep به نوعی توانسته پیروان نسبتاً زیادی در این کشور دست‌وپا کند و خودروهای خود را در شمار رکوردشکنی به فروش برساند.


در ۸ ماهه نخست سال ۲۰۱۷ jeep توانسته ۶۳۴۴ دستگاه خودرو تحویل مشتریان ژاپنی دهد. اگرچه این میزان فروش در سنجش با فروش jeep در خود آمریکا ناچیز است ولی بسیار بیشتر از فروش دیگر خودروساز آمریکایی در ژاپن است. در راستی chevrolet تنها توانسته ۳۷۳ دستگاه خودرو را در سه‌ماهه نخست سال بفروشد درحالی‌که این آمار برای cadillac برابر با ۳۲۷ خودرو است!

در ۸ سال گذشته محبوبیت jeep در ژاپن افزایش یافته است. در سال ۲۰۰۹ گواه فروش کمتر از هزار دستگاهی jeep در این کشور آسیایی بودیم درحالی‌که فروش jeep به لطف عرضه رنگید به ۹۳۸۸ دستگاه در سال ۲۰۱۶ رسیده است. گروه fiat-chrysler امیدوار است امسال به فروش ۵ رقمی دست یابد و به لطف عرضه کامپس و رانگلر جدید چشمداشت می‌رود فروش این کمپانی در سال‌های پدران بیشتر هم بشود.


مدیر بزرگتر fiat-chrysler در ژاپن که درباره کامیابی jeep در این کشور سخت می‌گفت به این نکته اشاره داشت که کلید کامیابی در این بازار فرآوری خودروهایی مطابق با نیازهای ژاپنی‌ها است.
او گفت:

ما باید سرمایه‌گذاری کرده و کارهای مهندسی زیادی انجام دهیم ولی اندیشه می‌کنم این کار ارزشش را دارد. این‌ها چیزهایی هستند که کار ما را سخت‌تر و هزینه‌بر می‌کنند ولی آیا بیهوده هستند؟ به نظر من نه! آیا این کارها در ژاپن نتیجه نداده‌اند؟ نه.


کامیابی jeep در ژاپن در زمان جالبی رخ داده زیرا دونالد ترامپ می‌خواهد خودروهای آمریکایی زیادی در این کشور فروخته شوند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام