سایت جامع خودرو در ایران


» خودرو در صدر نمونه ها بزرگ وارداتی ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

خودرو در صدر نمونه ها بزرگ وارداتی

دسته بندی : خودرو تاریخ : جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۶


خودرو در صدر نمونه ها بزرگ وارداتی

واپسین آمار اعلام شده از سوی باژگاه ایران بیانگر دم است که با هستی ادامه بسته بودن سایت ثبت سفارش واردات خودرو دو گروه «وسایل نقلیه موتوری با حجم سیلندر ۱۵۰۰ سی سی تا ۲۰۰۰ سی سی بجز آمبولانس و هیبریدی» و «قطعات منفصله جهت فرآوری خودرو سواری بنزینی با حجم سیلندر ۲۰۰ سی سی با ساخت تو یا درون ۱۴ درصد تا کمتر از ۳۰ درصد به استثنای لاستیک» در صدر نمونه ها بزرگ وارداتی پیمان دارند.

به گزارش پسین (امروزه ساکنان استان کرمان خودرو، قرارگیری این دو گروه در میان نمونه ها بزرگ وارداتی در حالی چهره گرفته که تیرماه امسال وزارت صنعت، معدن و بازرگانی ثبت‌سفارش واردات خودروهای سواری به کشور را در راستای ساماندهی واردات خودرو بست،‌ اقدام چهره گرفته از سوی این وزارتخانه در حالی چهره گرفت که اواخر سال گذشته نیز ثبت‌سفارش واردات خودرو برای شرکت‌های متفرقه نیز تعلیق شده بود و با گذشت نزدیک به سه ماه هنوز زمان باز شدن سایت ثبت سفارش واردات خودرو نامشخص است.

اقدام چهره گرفته از سوی وزارت صنعت، معدن و بازرگانی مایه شد تا کارشناسان و فعالان صنعت خودرو کاهش روند واردات خودرو به کشور را پیش بینی کنند، ولی برخلاف انگاشت فعالان این بخش در نیمه نخست امسال گواه رشد واردات خودرو به کشور بوده ایم. فعالان این بخش معتقدند نامشخص بودن روند واردات خودرو در ماه های آینده از یک سو و تغییر همیشگی قوانین واردات خودرو از سوی دیگر مایه شد تا ثبت سفارش کنندگان ترخیص ضرب العجلی خودروهای ثبت شده را در دستور کار پیمان دهند تا به این طریق مشمول قوانین و مقرارت جدید نشوند.

براساس تازه ترین آمار منتشره از سوی باژگاه ایران در نیمه نخست امسال واردات خودروهای سواری با حجم موتور سیکلت ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ سی‌سی، رتبه سوم نمونه ها بزرگ وارداتی به کشور را به خود گزین کردن داده است و «قطعات منفصله جهت فرآوری خودرو سواری بنزینی با حجم سیلندر ۲۰۰ سی سی با ساخت تو یا درون ۱۴ درصد تا کمتر از ۳۰ درصد به استثنای لاستیک» نیز جایگاه چهارم را از دم خود کرده است.

براساس آمار باژگاه ارزش «وسایل نقلیه موتوری با حجم سیلندر ۱۵۰۰ سی سی تا ۲۰۰۰ سی سی بجز آمبولانس و هیبریدی» در نیمه نخست امسال برابر با ۵۸۲ میلیون دلار بوده که توانسته بهره ارزشی۲٫۴۷ درصدی از مجموع همه ارزش نمونه ها واردات را از دم خود کند. از سوی دیگر براساس آمار منتشر شده ارزش «قطعات منفصله جهت فرآوری خودرو سواری بنزینی با حجم سیلندر ۲۰۰ سی سی با ساخت تو یا درون ۱۴ درصد تا کمتر از ۳۰ درصد به استثنای لاستیک» وارد شده به کشور نیز در نیمه نخست امسال برابر با ۵۵۱ میلیون دلار بوده که بهره ارزشی ۲٫۳۴ درصدی را به همراه داشته است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام