سایت جامع خودرو در ایران


» رندری از دودمان آیندهٔ ب‌ام‌و سری 7 با الهام از کانسپت X7 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶


کانسپت X7 iPerformance که در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد، یکی از اشتباهات ب‌ام‌و بود؛ ولی بااین‌حال Peisert Design کنجکاو بوده است که ببیند اعمال این طراحی بحث‌برانگیز بر روی سدان سری ۷ چگونه خواهد شد و بدین منظور با الهام از طراحی کانسپت X7 رندری از سری ۷ طراحی کرده است. هرچند جلوپنجره X7 به‌قدری بزرگ است که برخی هنگام‌را به جلوپنجره cadillac اسکالید تشبیه کرده‌اند ولی در انتقال هنگام به سری ۷ چگونگی کمی بهتر شده است. البته این جلوپنجره در سری ۷ هنوز هم بسیار بزرگ است ولی بااین‌حال بازهم نسبت به کانسپت X7 بهبود پیدا کرده است.

شاید تنها جایی که طراحی کانسپت X7 متناسب با سری ۷ از آب در آمده است، نمای پهلویی باشد. در اینجا طراحی X7 تکامل پیدا کرده و همان دستگیره‌های کوچک در سری ۷ هم کار شده است. در این رندرها طراحی عقب سری ۷ نیز نسبتاً دوست داشتنی است و به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک گواه همین طراحی در سری ۷ تولیدی باشیم. در این نما، چراغ‌های باریک و کشیده‌ای دیده می‌شود که بدست نوار نازکی به یکدیگر متصل شده‌اند و در هر دو سو سپر نیز منافذ هوایی کار شده است.

ولی خود کانسپت X7 iPerformance در ریشه پیش‌نمایشی است از یک کراس‌اوور تولیدی بزرگ‌تر و لوکس‌تر از X5 که اواخر سال آینده به بازار عرضه خواهد شد. پیمان است این کراس‌اوور پرچم‌دار بر روی پلت‌فرم CLAR ساخته شده و با گردآور‌ای از پیشرانه‌های شش و هشت سیلندر عرضه گردد؛ ولی حتی شایعاتی به ساخت نسخهٔ بالا رده‌ای از X7 با چهار صندلی و پیشرانهٔ V12 نیز اشاره دارند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام