سایت جامع خودرو در ایران


» ساخت پانصد هزارمین خودروی audi در مجارستان ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


در آوریل سال ۱۹۹۸ بخش مجارستان audi آغاز به فرآوری دودمان نخست TT کرد و هم‌اکنون این تأسیسات فرآوری به رکورد مهمی رسیده است. پانصد هزارمین خودروی این کارخانه از خط مونتاژ بیرون شده و دم مدل TTS کوپه با رنگ سبز است که هم‌اکنون در راه تحویل به مالک بریتانیایی خود می‌باشد. رویهمرفته شمار فرآوری TT در سه دودمان خود از یک‌میلیون دستگاه گذر کرده است.


نزدیک ۴ هزار تن در تأسیسات مجارستان مشغول فرآوری TT کوپه بوده و البته نسخه‌های رودستر نیز به همراه مدل‌های قدرتمندتر RS در این مکان فرآوری می‌شوند. همچنین تأسیسات Gyor مجارستان مسئول فرآوری A3 سدان از سال ۲۰۱۳ و A3 کابریولت از اواخر همان سال بوده است. باید به این نکته اشاره کرد که این دو خودرو نخستین محصولاتی هستند که به‌چهره کامل در مجارستان فرآوری می‌شوند.


audi در حال آماده برای فرآوری مدل‌های بیشتری در مجارستان آماده می‌شود. فرآوری مدل Q3 از اسپانیا به مجارستان منتقل خواهد شد. این فرمایش در سال ۲۰۱۸ و در زمان شناسایی دودمان جدید این کراس اوور کامپکت لوکس رخ خواهد داد. یک سال پس نیز نسخه شیک Q4 در مجارستان فرآوری خواهد شد. audi برای انجام این کار پیشترً تأسیسات ساخت بدنه جدیدی را گشایش کرده است.


سال پیش این تأسیسات توانست ۱۲۲,۹۷۵ دستگاه خودرو و ۱,۹۲۶,۶۳۸ پیشرانه فرآوری کند. این تأسیسات در سال ۲۰۱۶ توانست ۶ گونه متفاوت از پیشرانه‌های بنزینی و ۵ گونه پیشرانه دیزلی با توان های ۸۶ تا ۶۱۰ اسب بخاری فرآوری نماید. نزدیک ۶ هزار تن در هر روز مسئول ساخت بیش از ۸۸۰۰ پیشرانه بوده و این پیشرانه‌ها به ۳۲ کارخانه در سه قاره ارسال می‌شوند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام