سایت جامع خودرو در ایران


» طرح جدید فروش Iran KHodro با سود پسندیده ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

طرح جدید فروش Iran KHodro با سود پسندیده

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶


به گزارش اخبارخودرو، گروه صنعتی Iran KHodro در پیوستگی طرح های گوناگون فروش خود، عرضه محصولات این شرکت در طرح جدید فروش فیروزه ای را آغاز می کند.
برای این طرح جدید پیش فروش، ۱۸درصد سود همکاری، به همراه هدیه و تخفیف خرید فرآورده ایرانی در نظر گرفته شده است.
در این طرح پیش فروش، به ازای هر نام نویسی، علاوه بر سود همکاری، “هدیه و تخفیف خرید فرآورده ایرانی” نیز پرداخت می شود.
در طرح فیروزه ای، هدیه خرید فرآورده ایرانی برای کلیه محصولات قابل عرضه Iran KHodro پیش بینی شده و هموطنان می توانند با پیش پرداخت ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۰ یا ۲۵میلیون تومان در این طرح همکاری کنند. زمان تحویل محصولات نیز از فروردین تا مهرماه سال آینده پیش بینی شده است و هدیه خرید فرآورده ایرانی، نیز بر بنیاد میزان پیش پرداخت و زمان تحویل فرآورده تا سقف ۷۵۰ هزار تومان خواهد بود.
شیوه همکاری در این طرح بدین شکل است که مشتریان یکی از مضرب های ۵میلیون تومانی را واریز و زمان تحویل یکی از محصولات قابل عرضه را نیز بدون مشخص کردن گونه خودرو تعیین می کنند. در زمان مقرر و پس از صدور فراخوانه، مشتری می تواند یکی از محصولات Iran KHodro را برای خرید گزینش یا همکاری خود در طرح را تمدید کند.
در چهره تصمیم برای خرید، ‌مبلغ پیش پرداخت به اضافه ۱۸درصد سود همکاری و البته هدیه و تخفیف خرید فرآورده ایرانی، نیز محاسبه می گردد. پس از دم مشتری با واریز مابه التفاوت وجه مانده، خودروی گزینش شده خود را تحویل می گیرد.
پیش بینی می شود این طرح با پروا به تامین خواسته های مشتریان درباره محصولات باره نیاز و روش های فروش گیرا، بسیار باره پیشباز مشتریان پیمان گیرد.
طرح فروش فیروزه ای محصولات Iran KHodro تا پایان مهرماه یا تا زمان تکمیل گنجایش محصولات پیوستگی خواهد داشت و هموطنان برای همکاری در دم صرفا باید به آدرس اینترنتی esale.ikco.ir مراجعه کنند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.مطالب محبوب
اینستاگرام