سایت جامع خودرو در ایران


» خودروهای ترابری آینده (+پیکچر) ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

خودروهای ترابری آینده (+پیکچر)

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از عصرایران ، تصویر ارائه شده از این شرکت یک بازوی فراگیر از رویکرد پدران ترابری مسافری در آینده محسوب می شود. در این طرح با این خودروی الکتریکی روبه‌رو هستیم که خود را از مرزها و محدودیت‌های انباشتگی و شدامد در شهرهای آلوده می‌رهاند.

این مدل مفهومی از یک پلت فرم مانند یک اسکیت‌بورد تشکیل شده است که ماژول‌های خودرویی گوناگون به نام پاد روی هنگام سوار می‌شود.پلت‌فرم اسکیت‌بوردی در بر گیرنده IT رانندگی خودران و نیرو مولد الکتریکی است.

اسکلت اصلی این ساختار از پوشش‌های مکانیکی سنگین آزاد است. عناصر IT به کار رفته در این پروژه نیز به این زودی‌ها کهنه نشده و از رده بیرون نمی‌شوند.

حتی اگر پلت‌فرم و فناوری خودرو منسوخ شود، قابلیت ماژولار بودن مایه می‌شود که سازنده یا مالک هنگام را با غلاف یا ساختاری جدید جایگزینی کند.

نگرش و چشم انداز rayen‌اسپید، نشان می‌دهد این شرکت پوشش‌های مختلفی را برای ساختار حمل و نقلی  خود در نظر گرفته‌است. برخی از این پوشش‌ها ویژه ترابری مسافری است و برخی دیگر می‌تواند برای ارسال بار و محصولات باره کاربرد پیمان گیرد.

البته ایده‌های دلنشین دیگری نیز درباره این مدل‌های آینده هستی دارد. به سرنویس نمونه تشکیل یک دفتر کاری متحرک یا مکانی برای زندگی زودگذر از این تفکرات هستند.

از طرفی کابین ماژولار این خودرو از روی ساختار متحرک جدا شده و می‌توان از هنگام به سرنویس یک وسیله اقامتی به ویژه در سفر کاربرد کرد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام