سایت جامع خودرو در ایران


» دودمان جدید jeep؛ ۳۶۸ اسب‌بخار از پیشرانه‌ی ۲ لیتری ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

دودمان جدید jeep؛ ۳۶۸ اسب‌بخار از پیشرانه‌ی ۲ لیتری

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶


دودمان جدید jeep؛ ۳۶۸ اسب‌بخار از پیشرانه‌ی ۲ لیتری
به تازگی یکی از انجمن‌های معتبر jeep رانلگر، ارقامی در باره رانگلر JL جدید منتشر کرده‌ است که بر پایه‌ هنگام‌ها این خودرو ۳۶۸ اسب‌بخار فرآوری می‌کند.
در باره jeep رانگلر ۲۰۱۸، رندرهایی مانند به تصویر زیر، بدست هواداران منتشر شده است. تصاویر جاسوسی‌ هم حین ارزیابی این خودرو بدست عکاسان موتورترند ثبت شده‌اند و نگاه‌هی هم به فضای درونی چهره گرفته است. به لطف اطلاعات و اخباری که از این خودرو به بیرون درز پیدا کرده، می‌توان به فهرست آپشن‌های هنگام پی برد. به تازگی اطلاعات جدیدی در باره قوت احتمالی و گونه پیشرانه این خودرو هم منتشر رفته است.
به گزارش زومیت،این اطلاعات از ادمین‌های یکی از سایت‌های معتبر (از لحاظ منابع) به نام JLWranglerForums.com به دست رسیده است. در اسنادی که fiat chrysler برای گردانیدن ملی ایمنی شدامد بزرگراه ارسال کرده است،‌ دو نکته دلنشین به چشم می‌خورد (اعداد و ارقام قوت پیشرانه‌های V6 و I4 jeep رانگلر جدید)، پیشرانه ۳.۶ لیتری V6 با ۲۸۵ اسب‌بخار قوت با آنچه که در رانگر جدید می‌بینیم تفاوتی ندارد، ولی نکته دارای اهمیت قوت حقیق پیشرانه ۲.۰ لیتری توربو است.
اگر این مطلب درست باشد، رانگلر جدید نسخه توربوشارژ قدرتی برابر با ۳۶۸ اسب‌بخار فرآوری می‌کند. بدین سان jeep رانگلر ۲۰۱۸، به اندازه خودروی مرسدس AMG CLA45 توربوشارژ، قوت خواهد شد و با ارائه ۱۸۶ اسب‌بخار در هر لیتر حجم پیشرانه، خودروی honda S2000 را پشت سر خواهد گذاشت. البته سنجش پیشرانه‌های توربوشارژ و تنفس طبیعی دادگرانه نیست، ولی این جستار نشان می‌دهد که آی تی پیشرانه‌های jeep، طی سال‌های بازپسین به تازگی تا چه حد پیشرفت کرده است.
دیگر منابع گزارش داده‌اند که این شایعه درست نیست، ولی زمانی که خبرنگاران موتورترند از سخنگوی fiat chrysler در این‌ باره سوال کرده‌اند، وی سکوت گزین کردن کرده است. در شرایط کنونی، کارشناسان درباره‌ی پیشرانه‌ی رانگلر بعدی شک دارند، ولی پنانچه اسناد حقیق ارسالی fiat chrysler به گردانیدن‌ی NHTSA به دست کارشناسان رسیده باشد، باز هم رقم ریزبین قوت پیشرانه رانگلر می‌تواند متفاوت باشد. در هر چهره، بخردانه به نظر می‌رسد که این ارقام درست باشند و گواه پیشرانه‌ی گیرا ۳۶۸ اسب‌بخاری، روی ریشه دار‌ترین شاسی‌بلند جهان باشیم.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام