سایت جامع خودرو در ایران


» مدیرعامل Iran KHodro از حذف peugeot ۴۰۵ آگاهی ها داد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

مدیرعامل Iran KHodro از حذف peugeot ۴۰۵ آگاهی ها داد

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶


سرنوشت مبهم خودروهای کاربرد شده با استانداردهای جدید
مدیرعامل ایران خودروی خراسان گفت: مدیریت بزرگتر Iran KHodro به شدت به دنبال جایگزین کردن peugeot ۴۰۵ است.
به گزارش ایلنا، بیژن زاهدی فر درباره همکاری با برندهای شرق آسیا گفت: در گذشته به سبب اعمال تحریم‌های میان‌المللی با تنها کشوری که می‌توانستیم کار کنیم چین بود. اکنون مذاکراتی را با دیگر کشورهای شرق آسیا آغاز کردیم. خودروی suzuki گرند ویتارا یکی از این محصولات بود و امیدواریم از سال جدید یک خودروی جدید ژاپنی را فرآوری کنیم.
زاهدی‌فر تصریح کرد: بنا به دستور مدیرعامل Iran KHodro دست کم ۱۰ درصد محصولات این شرکت به خودروهای چینی وابستگی خواهد یافت.
وی درباره گفتگو‌های ترامپ و بردباری برونرفت آمریکا از برجام گفت: در سال‌هایی که کشور درگیر تحریم بوده ما توانستیم به فرآوری خودرو و تامین نیاز بازار درونی پیوستگی دهیم هر چند در بخش گسترش، دم طور که باید نتوانستیم برنامه‌های خود را پژوهنده یا پژوهشگر کنیم.وی افزود: رئیس جمهور آمریکا اظهار داشته که کشورش از برجام بیرون خواهد شد ولی دیگر کشورها در این توافقنامه باقی خواهند ماند. ضمن دم که ما در ۳۰ سال گذشته هیچ همکاری خاصی با آمریکا نداشته‌ایم که امروز بخواهیم تحت کارایی قطع همکاری خودروسازهای آمریکایی با کشورمان پیمان بگیریم.
وی تصریح کرد: اگر اروپایی‌ها به همان سیاستی که در دو سال پسین در پیش گرفتند پیوستگی دهند ما در صنعت خودرو به دشوار برنخواهیم خورد.زاهدی‌فر پیوستگی داد: در این سال‌ها نیز چین در صنعت خودروسازی رشد خوبی داشته است و دست کم به ۸۰ درصد اعتبارات جهانی لازم در این صنعت رسیده است.زاهدی فر پیوستگی داد: با پروا به دگرگونی ها سیاسی که در جهان رخ داده و امکان برونرفت آمریکا از برجام امکان دارد پیامدهایی را در بازار خودرو گواه باشیم.
مدیرعامل ایران خودروی خراسان درباره تاریخ توقف فرآوری peugeot ۴۰۵ گفت: ما در اینجا یک کارخانه تولیدی هستیم و سیاست‌های کلان و راهبرد‌ها را تهران مشخص می‌کند ولی چیزی که من می‌توانم بگویم این است که مدیریت بزرگتر Iran KHodro به شدت به دنبال جایگزین کردن peugeot ۴۰۵ است. یکتا برنامه‌ریزی ما نیز در این باره برنامه‌های ویژه خود را دارند و اگر تغییری در چگونگی سیاست بیگانه کشور و برجام حاصل نشود این رخداد به زودی رخ خواهد داد.
وی تصریح کرد: ایران خودروی خراسان از لحاظ فنی یک شرکت چالاک و با پتانسیل بالا است و به محض ابلاغ دستور فرآوری خودروی جدید توانایی دم را دارد که خط خود را تغییر دهد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام