سایت جامع خودرو در ایران


» نسخه‌های سفارشی جدید ب‌ام‌و X5 و X6 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶


ب‌ام‌و به تازگی نسخه‌های ویژه‌ای از شاسی بلندهای X5 و X6 خود را شناسایی نموده که دارای ساز و برگ استاندارد بیشتر و ویژگی‌های انحصاری هستند.


ولی مدل سفارشی X5 که Special Edition نام داشته ترکیبی از پکیج اسپورت M موجود و تریم چرم داکوتا دربرگیرنده صندلی‌های جلوی گرم شونده می‌باشد. ترکیب چرم و آلکانترا ظاهری مشکی را به تو یا درون کابین بخشیده و ب‌ام‌و پوشش چرم مرینو را به سرنویس آپشن در ۵ رنگ متفاوت ارائه می‌کند.


این شاسی‌بلند لوکس ب‌ام‌و همچنین دارای شیشه‌های نگهبان نور خورشید و صفحه‌نمایش نشان‌دهنده‌ها با عملکرد چندگانه است. همگی نسخه‌های X5 به جز مدل M50d دارای این مدل ویژه هستند.


ولی نسخه ویژه X5 با نام M Sport Edition شناخته می‌شود و دارای ساز و برگ انحصاری چون رنگ آبی متالیک لانگ بیچ و نوارهای فیبر کربنی تو یا درون کابین است. مصرف‌کنندگان می‌توانند از میان رنگ‌های مشکی کربنی و سفید معدنی نیز یکی را به سرنویس رنگ بیگانه در نظر بگیرند.


این خودرو نیز دارای ساز و برگ معمول M اسپورت بوده و در هنگام می‌توان رینگ‌های آلیاژی سبک‌وزن ۲۰ اینچی استاندارد یا ۲۱ اینچی سفارشی را دید. همگی مدل‌های X6 به جز نسخه M50d دارای این مدل سفارشی هستند.


ب‌ام‌و می‌گوید هر دو نسخه سفارشی X5 و X6 از دسامبر سال ۲۰۱۷ در دسترس می‌باشند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام