سایت جامع خودرو در ایران


» آزمایش درایو شهری renault آغاز به کار کرد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


رانندگی با renault کولئوس و تلیسمان را تجربه کنید

به گزارش آگاهی ها خودرو ،نگین خودرو، نماینده رسمی renault فرانسه در ایران طرح آزمایش درایو محصولات renault در پیرامون شهری را مطابق با اصول و استانداردهای جهانی renault آغاز کرد تا بدین سان برای نخستین بار در مقیاسی گسترده و سراسری، دلبستگی‌مندان بتوانند پیش از خرید خودروها توانایی‌ها و امکانات دم‌ها را در پیرامون راستین شهرهای کشور ارزیابی کنند و خرید آگاهانه‌تری داشته باشند.

امروزه گزینش و خرید خودرو به‌ویژه خودرو‌های وارداتی دشوار است. صاحبان برندهای گوناگون درخصوص توانمندی و کیفیت بالای محصولات خود ادعاهای بسیاری دارند، ولی به راستی خرید خودرو بدون آزمایش و لمس دم از نزدیک، به مانند پریدن در یک رودخانه با عمقی نامعلوم است!
این دشوار سال‌ها است که برای دلبستگی‌مندان و خریداران خودروها در ایران هستی داشته و تا پیش از این نیز چاره کار تنها پرس‌وجو از مالکین خودروها بوده است، هرچند هیچ‌چیز نمی‌تواند جایگزین راندن خودرو بدست خریدار پیش از خرید شود. در سال‌های پسین ایده آزمایش درایو خودروها در پیست یا پیرامون‌های بسته از سوی برخی از عرضه‌کنندگان خودرو اجرایی شده است، ایده‌ای که البته به انگیزه اندک بودن فضا و دور بودن از شرایط راستین خیابان‌های شهری، نمی‌تواند چشم‌انداز روشنی به خریداران بدهد.

نگین خودرو، نماینده رسمی renault فرانسه در ایران، با طرح آزمایش درایو جدید خود به رفع این دشواری ها پرداخته چراکه از این پس می‌توانید محصولات renault عرضه شده بدست نگین خودرو را پیش از خرید در پیرامون شهری برانید و نسبت به توانایی‌های خودرو آگاه شوید.

در این طرح که مطابق با پسینیان استانداردهای روز renault دربحث آزمایش درایو و همزمان با اجرای دم در بزرگترین کشورهای جهان پیاده سازی شده است، از روز آدینه، ۲۸ مهرماه آغاز به کار کرده است. نگین خودرو چندی از محصولات جدید خود را به‌چهره ویژه برای آزمایش درایو مشتریان پیش از خرید در نظر گرفته و دلبستگی‌مندان با حضور در نمایشگاه های فروش برگزیده، با حضور کارشناسان نگین خودرو می‌توانند نسبت به راندن خودروها در پیرامون شهری و بررسی توانایی خودروها اقدام کنند.

آغاز مراسم افتتاحیه
نگین خودرو برای آغاز طرح آزمایش درایو خودروهایش یک افتتاحیه باشکوه در نظر گرفت تا این طرح از همان آغاز با ایده‌ای متفاوت آغاز به کار کند. برای این منظور در روز آغاز طرح آزمایش درایو، چندین دستگاه خودرو دربرگیرنده renault کولئوس و renault تلیسمان از گردانیدن تحویل جدید نگین خودرو در جاده ویژه به جنبش درآمدند و در رژه‌ای باشکوه ، گذرگاه جاده ویژه تا میدان آزادی پایتخت را طی کردند تا بدین سان این طرح افتتاحیه قدرتمندی داشته باشد و البته با پیشباز گسترده مردم و خودروهای آماده در گذرگاه نیز روبرو شد.

در مراسم آغاز به کار این طرح که با حضور مدیران بزرگتر نگین خودرو و یاران رسانه در محل گردانیدن تحویل نگین خودرو در جاده ویژه تهران برگزار شد، محمد مرتضایی، مدیر بازاریابی نگین خودرو در زمینه ویژگی‌های این طرح گفت: “هرچند در زمینه توانایی‌ها و کیفیت محصولات renault مطالب زیادی منتشر شده است ولی برای ما مهم است مشتریان عزیزی که قصد خرید این خودروها را دارند بتوانند شخصا خودروها را بررسی کنند. از این روی طرح آزمایش درایو خودروهای renault در پیرامون شهری را با سرمایه‌گذاری قابل پروا آغاز کردیم تا از این روش بتوانیم این فرصت را در کمر بستن مشتریان پیمان دهیم که محصولات نگین خودرو را در پیرامون راستین شهری باره ارزیابی پیمان دهند و با آگاهی نسبت به خرید خودروها اقدام کنند.” وی افزود: “در حال آماده این طرح برای دو فرآورده راهبردی نگین خودرو renault کولئوس و renault تلیسمان، درشعب برگزیده تهران اجرا می‌شود.
به گفته مرتضایی، پس از اجرای آزمایشی این طرح در شعب فروش تهران، خودروهای آزمایش درایو به شهرهای گوناگون کشور خواهند رفت تا دلبستگی‌مندان به محصولات نگین خودرو فرصت بررسی خودروها را در شهرهای خود داشته باشند.

چگونه ثبت‌نام کنیم؟

دلبستگی‌مندان به شرکت در آزمایش درایو محصولات renault برای ثبت‌نام در این طرح می‌توانند از دو طریق اقدام کنند. امکان ثبت‌نام در این طرح در وبسایت نگین خودرو به آدرس www.neginkhodro.com فراهم شده است و دلبستگی‌مندان می‌توانند به مراجعه به این وبسایت، اطلاعات لازم را در بخش ویژه‌ای که برای آزمایش درایو محصولات renault در نظر گرفته شده است تکمیل کنند تا پس از دم کارشناسان نگین خودرو با دم‌ها تماس بگیرند و زمان و محل آزمایش درایو را تعیین کنند.

از سوی دیگر امکان ثبت‌نام حضوری نیز فراهم شده است. بس است به شعبی که خودروهای آزمایش درایو در دم‌ها موجود است مراجعه کنید و با ارائه مدارک لازم، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایید. لیست این نمایشگاهها در وبسایت نگین خودرو هستی دارد افزون بر آنکه خودروهای آزمایش درایو نگین خودرو با برچسب‌های ویژه‌ای در برابر شوروم های یادشده پارک شده اند و از این روش نیز می‌توانید این نمایشگاهها را شناسایی کنید.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام