سایت جامع خودرو در ایران


» آغاز فروش محصولات ایران‌ خودرو کرمانشاه در بازار ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ،وی با اشاره به استانداردهای خاصی که گروه صنعتی Iran KHodro دارد، افزود: پس از انجام کامیاب مراحل گوناگون آزمایش آزمایشی، پروانه بازرگانی سازی محصولات را دریافت کردیم و خودروهایی که در کارخانه خودروسازی کرمانشاه فرآوری می‌شود استاندارد ملی ایران و استاندارد گروه صنعتی Iran KHodro را داراست.

مدیرعامل شرکت Iran KHodro کرمانشاه یادآوری کرد: نخستین سری این محصولات بر بنیاد میزان تولیدی که داریم روانه بازار شد و همزمان با افزایش میزان فرآوری، ورود محصولات به بازار نیز بیشتر خواهد شد.

ملکی میزان فرآوری کنونی این کارخانه را روزانه ۴۰ دستگاه سرنویس کرد که تا پایان آبان به ۶۰ دستگاه در روز (برابر گنجایش اسمی) می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: محصولات نخست وارد خودروگاه شرکت Iran KHodro کرمانشاه می‌شود و سپس فروش به چهره یکپارچه و بدست خود گروه صنعتی Iran KHodro انجام می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت Iran KHodro کرمانشاه با بیان اینکه بر بنیاد سیاست گروه صنعتی Iran KHodro نخستینگی فروش با بازار کرمانشاه و رفع نیازهای این بازار است، یادآوری کرد: پس از دم نیاز بازار استان‌های همجوار و پس از دم نیز دیگر استان‌های کشور پوشش داده خواهد شد.

ملکی پافشاری کرد: بی گمان یکی از سیاست‌های Iran KHodro صادرات محصولات به کشور عراق است که صادرات خودرو به عراق نیز به چهره یکپارچه و بدست خود گروه صنعتی انجام می‌شود.

کارخانه خودروسازی کرمانشاه با گنجایش فرآوری اولیه سالانه ۳۰ هزار دستگاه خودرو peugeot پارس، مرداد امسال به بهره‌برداری رسمی رسید.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام