سایت جامع خودرو در ایران


» بها nissan روگ مدل سال 2018 ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

بها nissan روگ مدل سال ۲۰۱۸

دسته بندی : 2018 ، اخبار ، خودرو ، شاسی بلند ، فیس لیفت ، قیمت ، نیسان ، نیسان روگ تاریخ : یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶


نسخه فیس لیفت nissan روگ سال پیش ارائه شده بنابراین مدل سال ۲۰۱۸ این خودرو بیشترً بدون تغییر باقی مانده ولی یک افزودنی قابل پروا دارد!

nissan روگ
روگ برای مدل سال ۲۰۱۸ با سیستم دستیار پروپایلوت nissan در دسترس است که می‌تواند در بزرگراه‌ها مهار فرمان، ماشین ۹۸ گاز و ترمز را بر دوش گیرد.

nissan روگ
این سیستم خودرو را در مرکز لاین رانندگی نگه خواهد داشت و در شدامد هنگام را متوقف کرده و دوباره جنبش خواهد کرد. همچنین پروپایلوت می‌تواند فاصله و سرعت ایمن از خودروی جلویی را برپایی نماید. در آینده نزدیک این سیستم گسترش بیشتری خواهد یافت و در محصولات بیشتر nissan نصب خواهد شد.

nissan روگ
علاوه بر سیستم نیمه خودران، روگ ۲۰۱۸ دارای ارتباطات opel کارپلی و اندروید اتو می‌باشد؛ و همان‌گونه که گمان می‌زنید گواه افزایش اندک بهای خودرو هستیم که بسته به مدل میان ۶۶۰ تا ۱۱۰۰ دلار می‌باشد.

nissan روگ
مدل روگ S با سیستم دیفرانسیل جلو برچسب قیمتی ۲۴۶۸۰ دلاری داشته و پس از هنگام نیز مدل‌های روگ SV و روگ SL به ترتیب با بها آغازین ۲۵۹۰۰ و ۳۱۰۶۰ دلاری پیمان می‌گیرند. برای سود بردن از سیستم چهار چرخ جنباننده باید ۱۳۵۰ دلار دیگر بپردازید بنابراین بها مدل SL AWD از ۳۲۱۴۰ دلار آغاز می‌شود. بهای مدل‌های هیبریدی هنوز اعلام نشده ولی هزینه تحویل در مقصد همگی مدل‌ها میان ۹۴۰ تا ۹۷۵ دلار افزایش یافته است.

سیستم دستیار پروپایلوت nissan تنها برای تریم SL و به سرنویس پکیج پلاتنیوم در دسترس بوده و این پکیج نیز بها ۷۷۰ دلاری دارد. سیستم نیمه خودران و رینگ‌های ۱۹ اینچی این پکیج را تشکیل می‌دهند؛ بنابراین اگر روگ را با همه ویژگی‌های یاد شده پروپایلوت می‌خواهید باید ۳۲۸۰۵ دلار (۳۴۱۵۵ دلار برای مدل چهار چرخ جنباننده) بپردازید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام