سایت جامع خودرو در ایران


» درونی‌سازی فولکس واگن‌واگن در ایران از شروط اصلی پیمان نامه است ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو به نقل از ایسنا ،امیرحسین قناتی اظهار کرد: پیمان نامه فرآوری خودروهای فولکس واگن‌واگن در ایران میان این شرکت آلمانی و یک شرکت بخش خصوصی در دست بررسی است و دو طرف درباره جزئیات پیمان نامه در حال گفتگو هستند.

او در پاسخ به این سؤال که برخی شنیده‌ها سرگذشت یا داستان از هنگام دارد که شرکت آلمانی آماده به پذیرش درونی سازی در ایران نشده است؟ پافشاری کرد: درونی سازی جزء مؤلفه‌های ابتدایی و اصلی پیمان نامه همکاری بوده و دو طرف بر سر این جستار از نخست به توافق رسیده بودند.

این اظهارات در حالی است که چند روز پیش آگاهی ها عدم توافق سئات به‌سرنویس زیرمجموعه اسپانیایی فولکس واگن‌واگن با یک شرکت ایرانی مخابره شد و به نظر می‌رسد جستار ورود سئات به ایران منتفی شده است.

البته در سایت اصناف و بازرگانان ایران همچنان پروانه نمایندگی رسمی سئات در ایران معتبر بوده و این در حالی است که در خرداد ماه سایت ثبت سفارش فرمان واردات فرآورده سئات تولدو را به ایران صادر کرده بود و در حال آماده خبری از این پروانه در سایت سازمان گسترش بازرگانی نیست.

چند ماه گذشته برخی از شرکت‌های ایرانی برای دریافت نمایندگی رسمی زیرمجموعه‌های فولکس واگن‌واگن آلمان اقدام کرده بودند که این شرکت‌ها با در بسته از سوی آلمانی‌ها روبرو شدند زیرا برخی آگاهی ها سرگذشت یا داستان از هنگام دارد که فولکس واگن‌واگن حتی همکاری زیرمجموعه‌های خود را وابسته به همکاری تولیدی در ایران کرده است.

به سرانجام نرسیدن همکاری فولکس واگن‌واگن در فرآوری خودرو در ایران تا به امروز در حالی رقم خورده که این شرکت آلمانی در الجزایر خط فرآوری راه‌اندازی کرده است و از سوی دیگر به نظر می رسد در فضای پسابرجام باید به گونه ای کنش شود که ایران تنها به بازار فروش شرکت های بیگانه تبدیل نشود و خودروسازان بیگانه با هدف سرمایه گذاری بلند مدت به ایران ورود کنند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام