سایت جامع خودرو در ایران


» دور جدید پیش فروش محصولات شرکت Iran KHodro ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو ،به آگاهی کلیه متقاضیان ارجمند محصولات Iran KHodro می‌رساند، شرایط پیش فروش آبان ۹۶ به همراه “تخفیف خرید فرآورده ایرانی” ، از روز دوشنبه ۹۶/۰۸/۰۱ لغایت ۹۶/۰۸/۳۰ و یا تا زمان تکمیل گنجایش و به شرح جداول پیوست (جداول ۱ ،۲و ۳) ارائه می‌گردد.

شرایط ویژه بخشنامه:

– تخفیف خرید فرآورده ایرانی قابل ارائه در این بخشنامه، صرفاً در چهره واریز نقدی مابه التفاوت پایانی در مهلت تعیین شده در فراخوانه و دریافت خودرو پرداخت می گردد و در چهره منقضی شدن فراخوانه و یا انصراف پیمان نامه قابل ارائه نمی باشد.

– هدیه همکاری در فرآوری قابل ارائه در جدول شماره ۲ پیوست ، صرفاً پس از صدور فراخوانه و دریافت خودرو ارائه می گردد ؛ پرداخت این هدیه در قراردادهای انصرافی نیز مشروط به صدور فراخوانه می باشد .

– امکان برپایی تعهد برای شماره مشتری دوم نمایندگی هستی دارد.

– در این بخشنامه، امکان آشتی تا یک مرتبه فراهم می باشد.

 زمان پرکار سازی این بخشنامه ساعت ۱۰ بامداد روز دوشنبه گذشته نگار ۹۶/۰۸/۰۱ می‌باشد.

* خودروهای suzuki گرند ویتارا ربات ، haima S7 ربات توربوشارژ و تندر پیکاپ به ترتیب دارای تخفیف ویژه ۷۰ ، ۴۰ و ۲۰ میلیون ریالی می باشد.

در این بخشنامه، امکان آشتی تا یک مرتبه فراهم می باشد

“تخفیف خرید فرآورده ایرانی” صرفاً در چهره واریز نقدی مابه التفاوت پایانی در مهلت تعیین شده در فراخوانه و دریافت خودرو پرداخت می گردد و در چهره منقضی شدن فراخوانه و یا انصراف پیمان نامه قابل ارائه نمی باشد.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام