سایت جامع خودرو در ایران


» خودروهای 2018 alfa romeo و استون مارتین ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


همراه شما هستیم با یکی دیگر از قسمت‌های سری مطالب خودروهای ۲۰۱۸٫ این قسمت به شناسایی محصولات جدید شرکت alfa romeo و استون مارتین برگزیدن دارد. در پایان نیز خودروهایی از این دو شرکت که برای سال ۲۰۱۸ تغییراتی جزئی را تجربه کرده‌اند، خودروهایی که بدون تغییر باقی‌مانده‌اند و یا خودروهایی که عرضهٔ هنگام‌ها پایان یافته است ذکر می‌شوند.

  • alfa romeo

استلویو: اگر دوستدار یک ایتالیایی پرسرعت و قدبلند هستید alfa romeo استلویو کوادروفولیوی ۵۰۵ اسب بخاری نیازهای شما را پوشش می‌دهد. شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت این خودرو زیر ۴ ثانیه ثبت شده و ادعای سقف سرعت ۲۸۵ کیلومتر در ساعتی دارد. خودروی موردبحث به‌چهره استاندارد دارای سیستم چهار چرخ جنباننده بوده و از دیفرانسیل عقب با سیستم گشتاور برداری بهره می‌برد. صندلی‌های فیبرکربنی اسپارکو و ترمزهای سرامیک کربنی برمبو نیز در دسترس خریداران خوش‌بخت پیمان دارند.

جیولیا: دگرگونی ها تریم ناچیز دربرگیرنده اضافه شدن صفحه نمایش ۸٫۸ اینچی سفارشی با ارتباطات opel کارپلی و اندروید اتو در همگی مدل‌ها می‌باشد.


تغییر نیافته: ۴C/اسپایدر

  • استون مارتین

DB11: پیشرانه ۸ سیلندر این خودرو دست پرورده AMG بوده و از خروجی ۵۰۳ اسبی بهره مند است. شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت این خودرو در ۴ ثانیه ثبت شده که یک‌دهم ثانیه کندتر از شتاب نسخه ۱۲ سیلندر است. بهای مدل ۸ سیلندر از نزدیک ۲۰۰ هزار دلار آغاز می‌شود درحالی‌که برادر بزرگ‌تر بها ۲۱۹۳۲۰ دلاری دارد. نسخه ولانت یا کانورتیبل نیز به تازگی شناسایی شده است. نسخه روباز DB11 در آغاز با پیشرانه ۸ سیلندر عرضه شده و چشمداشت می‌رود بهای آغازین ۲۱۵ هزار دلاری داشته باشد.

رپید E: استون قول داده نسخه تمام الکتریکی از سدان رپید را سال آینده شناسایی کند. این خودرو رپید E نام داشته و هنوز گفتگو از نیرو پیشرانه هنگام زود است. چشمداشت می‌رود جزئیات بیشتر از هنگام تا پایان امسال منتشر شود.

ونکوئیش S: ونکوئیش S 2018 اوایل امسال شناسایی شد و در نسخه‌های کوپه یا ولانت و با پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶ لیتری ۵۸۰ اسبی در دسترس است. دگرگونی ها شاسی عبارت‌اند از دامپرهای جدید، فنرهای بازنگری شده و بوش‌های ضد غلطش. دگرگونی ها ظاهری ونکوئیش S نیز دربرگیرنده دیفیوزر فیبر کربنی و اسپلیتر جلو هستند.

ونتیج: دودمان کنونی ونتیج برای مدل سال ۲۰۱۸ در دسترس نخواهد بود زیرا دودمان جدید وارد بازار خواهد شد. چشمداشت می‌رود این خودرو از پیشرانه ۸ سیلندر توئین توربوی AMG که در DB11 نصب شده بهره خواهد برد و از معماری کاملاً جدیدی کاربرد خواهد کرد. شایستن عرضه نسخه ۱۲ سیلندر ونتیج جدید نیز هستی دارد. این خودرو با بهای آغازین نزدیک ۱۲۵ هزار دلار ارزان‌ترین فرآورده استون مارتین خواهد بود.

دگرگونی ها تریم ناچیز: رپید Sلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام