سایت جامع خودرو در ایران


» سایپا citroen در راه پیشرفت ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶

سایپا citroen در راه پیشرفت

دسته بندی : اخبار عادی ، خودرو ، سایپا سیتروئن تاریخ : دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶


به گزارش آگاهی ها خودرو ،فریبرز شهباز ضمن اعلام این مطلب گفت: با امضاء کلیات  پیمان نامه در تیرماه سال ۹۵ و انعقاد پیمان نامه سرمایه گذاری مشترک مابین شرکت های سایپا و citroen در مهرماه همان سال و تکمیل فرایندهای باره نیاز برای شکل گیری شرکت مشترک تا اوایل امسال، همکاری مشترک این دو شرکت بزرگ خودروساز آغاز شد.

وی افزود پس از طی همگی تکاپو های موردنیاز، در امسال ، شرکت سایپا کاشان به شرکت سایپا citroen تغییر نام یافت و این شرکت رسما تکاپو اجرایی خود را آغاز و آغاز به اماده سازی زیرساخت های باره نیاز جهت راه اندازی خطوط فرآوری محصولات جدید کرد.

شهباز افزود: فرآیندهای باره نیاز در سایپا citroen، به خوبی پیش می رود و شرکت های سایپا و citroen از روند پیشرفت فرآیندها، خوشنودی کامل دارند و این جستار در بازدید بانو لیندا جکسون مدیرعامل citroen و همچنین نشستی که با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا داشتند، باره تایید پیمان گرفته است.
شهباز با اشاره به اینکه این پیمان نامه بزرگترین پیمان نامه سرمایه گذاری بیگانه کشور در صنعت خودرو محسوب می شود که شریک بیگانه در زیرساخت و همگی زنجیره ارزش افزوده خودرو، سرمایه گذاری می کند افزود: دو شرکت با سرعت بسیار خوبی، در حال پیشرفت و عملیاتی نمودن اهداف و برنامه های خود هستند.
مدیرعامل سایپاسیتروئن پیوسته داد: این گردآور در برگیرنده نیروهای توانمند ایرانی و فرانسوی است و هیات مدیره هنگام نیز مشخص شده و با همه توان، پیگیر تکاپو های اجرایی، برپایی زیرساخت ها و تامین منابع باره نیاز می باشند.
وی تصریح کرد: نگاه هیات مدیره سایپاسیتروئن بر ساخت خودروهای جدید و امروزین است که همزمان در شرکت citroen فرآوری و به بازارهای جهانی عرضه می شود و با بهره گیری از فناوری روز شرکت فرانسوی و توان مهندسان و کارآزمودگان درونی در راه درونی سازی قطعات با نگاهی به انتقال دانش روز اروپا و فرآوری نیروهای محرکه و قطعات راهبردی هنگام، در کشور گام برخواهیم داشت.
وی یادآوری کرد: فرآوری محصولات سایپاسیتروئن با نگاهی گود به درونی سازی قطعات است و بر همین بنیاد با بررسی توان و پتانسیل تکه سازان درونی، امیدواریم با گزینش و بهره گیری از تامین کنندگان درونی و زنجیره تامین گروه سایپا به هدف گذاری شرکت که همانا رسیدن به ژرفا ۷۰ درصد درونی سازی قطعات است، دست پیدا کنیم.
شهباز در انتها یا منتهی اظهار امیدواری کرد که نخستین فرآورده این همکاری مشترک در اوایل سال پدران به بازار عرضه شود.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام