سایت جامع خودرو در ایران


» چرا خودروهای کوچک هنوز هم خبرساز هستند؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


هفته‌ای دیگر و یک سوپرمینی جدید! ولی همان‌گونه که تازه ترین نوشتار منتشر شده درباره دودمان جدید volkswagen‌واگن را خوانده و داوری هنگام را دیده‌اید، هم‌اکنون زمان فوق‌العاده‌ای برای خرید خودرویی کوچک‌تر از گلف یا آسترا می‌باشد.


یکی از دست‌اندرکاران گاهنامه اتواکسپرس می‌گوید ششمین دودمان volkswagen‌واگن پولو بی‌شک رشد یافته‌ترین خودروی کلاس خود بوده ولی چگونگی بالغ‌تر شدن رقبای این خودرو در تازه ترین دودمان‌های خود شگفت‌انگیز است. پولو سومین تازه‌وارد این کلاس در ۶ ماه گذشته بوده و دیگران از آنگونه سئات ایبیزا و ford فیستا به راستیً تجربه یک خودروی بزرگ را ارائه می‌کنند.


فهم انگیزه اینکه چرا سوپرمینی های تاپ هم‌اکنون گیرایی بیشتری برای خریداران دارند آسان است. این خودروها آرام آرام رشد کرده و بهتر از پیش تجهیز شده‌اند بنابراین برای حمل‌ونقل روزانه بسیاری از کسان پسندیده‌تر هستند.


از سوی دیگر به ساز و برگ بکار رفته می‌رسیم که با بسیاری از خودروهای بزرگ‌تر و گران‌تر برابری کرده و به کارگیری فناوری‌های ارتباطی چون اندروید اتو و opel کارپلی این فاصله را بیشتر از پیش محو کرده‌اند. آزمایش‌های یورو انکاپ نیز نشان می‌دهند که هنگام‌ها ساز و برگ ایمنی زیادی نمی‌خواهند.


فاکتور کلیدی دیگر هزینه‌های ازآنش است. پیشرانه‌های بنزینی کوچک در سوپرمینی ها آسان‌تر از خودروهای بزرگ‌تر کار کرده و مصرف سوخت بهتری در دنیای حقیق نشان می‌دهند.

جستار دلچسب اینکه بسیاری از برندها گفته‌اند رویه کم‌حجم کردن پیشرانه‌ها را پیوسته خواهند داد. خریداران به ندرت روی گزینه‌های پایینی کلاس تمرکز می‌کنند ولی خودروهایی چون پولو، فیستا و ایبیزا نشان می‌دهند که خودروهای لذت‌بخش ارزان‌بها می‌توانند با قربانی نکردن بسیار فضا، فناوری، ایمنی و راحتی، گزینه‌ای قابل‌اتکا و پسندیده باشند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام