سایت جامع خودرو در ایران


» کدام خودروهای درونی آسان‌تر به فروش می‌رسند؟؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


یکی از عواملی که برای برخی خریداران خودرو مهم است، آسان فروختن خودرویی است که خریداری می‌کنند. به‌سرنویس‌اگزمپل برای مقال در میان مردم رایج است که Kia Pride همچون پول نقد است و هر وقت خواست کنی می‌توانی برای فروش Kia Pride اقدام کنی.


البته این تنها خودرویی نیست که فروشش آسان است. فروش پارس و فروش tiba نیز در سال‌های گذشته فراوانی زیادی داشته است. البته این سه خودرویی که نام بردیم هر سه فروش خوبی در بخش صفر و در بخش کارکرده دارند ولی برخی خودروها تنها به‌چهره صفر یا تنها کارکرده فروش خوبی دارند.

با پروا به اهمیت فروش خودروهای درونی برای دلبستگی‌مندان و خریداران خودرو، در این مطلب با اشاره به انگیزه ها و چگونگی فروش، به خودروهای درونی که می‌توانیم آسان بفروشیم می‌پردازیم.

۱- Kia Pride


فروش Kia Pride در منظر همه کسان ساده و آسان است و آمارها هم سرگذشت یا داستان از این دارد که Kia Pride در بازار آزاد خودروهای صفر و کارکرده، بالاترین میزان فروش را به خود برگزیدن داده است. نخستین انگیزه فروش Kia Pride را می‌توان ارزان بودن این خودرو بیان کرد. بدین معنا که کسان حتی با سطح مالی میانه روبه پایین یا حتی سطح مالی پایین، می‌تواند خودروی Kia Pride صفر یا کارکرده خریداری کند.

به گزارش ویرلن؛ هزینه‌های Kia Pride از دسته تعمیر، قطعات و سرویس‌های دوره ای پایین‌ترین سطح در میان دیگر خودروهای بازار ایران را دارد. از طرفی تعمیر Kia Pride آسان است تا اندازه ای که خود راننده می‌تواند برخی از دشواری ها را متوجه شده و حتی رفع کند. قطعات Kia Pride بسیار در دسترس و از این رو کار راننده را آسان می‌کند. فرقی ندارد که شما کدام مدل یا نسخه Kia Pride را بخواهید بفروشید، مهم اینجا است که با گمان آسان می‌توانید Kia Pride خود را آگهی کرده و به فروش برسانید.

۲- peugeot پارس


در سال‌های گذشته در رده‌بندی پرفروش‌ترین خودروهای صفر در بازار ایران، پس از Kia Pride، فروش peugeot پارس بیشتر از دیگر خودروهای درونی بوده است. جایگاهی که در سال‌های پیش‌تر به peugeot ۴۰۵ تعلق داشت. البته peugeot پارس در این سال‌ها توانسته رکورد خوبی در بازار کارکرده نیز داشته باشد. فروش پارس در بازار خودروهای دست دوم، حتی با گران شدن قیمتش، کاهش نداشته است. پیشباز بسیار خریداران در خرید صفر این خودرو و برآیند اینکه فراوانی هنگام در بازار، داشتن قابلیت خانوادگی و جوان‌پسند بودن در کنار هم، مستحکم بودن خودرو و پسندیده بودن برای سفر از مهم‌ترین انگیزه ها فروش بالای peugeot پارس در بازار خودروی کارکرده است.

۳- tiba


هم کارخانه‌ای Kia Pride مانند خودش در رده پرفروش‌ترین خودروهای صفر و کارکرده در ایران پیمان گرفته است که می‌توان مهم‌ترین انگیزه فروش بالای tiba را نیز هم‌چون Kia Pride بها پایین این خودرو بیان کرد. البته تفاوت طراحی tiba با Kia Pride، جادارتر از Kia Pride بودن، پسندیده کاربرد خانوادگی، هزینه‌های کم، قطعات در دسترس و تعمیر نسبتاً آسان برخی از انگیزه ها فروش بالای tiba در بازار خودروهای صفر و کارکرده است. البته میزان فروش این خودرو در بازار خودروهای صفر و مخصوصاً فروش کارخانه‌ای بسیار بیشتر از میزان فروش این خودرو در بازار خودروهای کارکرده است و هنوز برای مانور دادن در بازار خودروهای دست دوم جای کار دارد.

۴- peugeot ۲۰۶


۲۰۶ را باید یکی از جوان پسندترین خودروهای درونی دانست که همین عامل سبب فروش بالای این خودرو به‌چهره صفر و کارکرده شده است. خانواده ۲۰۶ از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران توانسته در سال‌ها و ماه‌های گذشته ۳ ستاره کیفی را از هنگام خود کند و در گستره خودروهای زیر ۴۰ تومان پس از تندر بتواند بهترین رتبه را از هنگام خود کند. قابلیت اسپورت، استحکام بالا و مصرف سوخت کم از دیگر انگیزه ها پیشباز از فروش peugeot ۲۰۶ در بازار خودروهای صفر و کارکرده هستند.

۵- peugeot ۴۰۵


در برهه‌ای از زمان فروش peugeot ۴۰۵ بیشتر از فروش خودروهای درونی بود و این خودرو بازار خوبی را به خود برگزیدن داد. ولی با مشکلاتی که در بخش پیشرانهٔ این خودرو رخ داد و پس از آتش‌گرفتن موارد متعددی از این خودرو، کم‌کم پیشباز از این خودرو در بازار کمتر از دیگر خودروهای موجود شد. البته این خودرو به انگیزه ارزانی نسبی، هزینه‌های کم، تعمیر آسان، قطعات در دسترس و خانوادگی بودن هنوز هم فروش نسبتاً خوبی دارد، ولی در روزهای اوج خود نیست. هرچند که هم‌اکنون یکی از پرفروش‌ترین خودروهای تاکسی در بازار ایران است و بیشتر از samand تاکسی درخواست کننده دارد.

 

واژه ها کلیدی: فروش Kia Pride فروش پارس فروش peugeot پارس

رپورتاژ آگهیلینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام