سایت جامع خودرو در ایران


» رخ‌نمایی زاگاتو IsoRivolta ویژن گرن‌توریسمو در توکیو ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷


شرکت نامی زاگاتو از فرآورده جدید خود با نام IsoRivolta ویژن گرن توریسمو در نمایشگاه خودروی توکیو ۲۰۱۷ رونمایی کرد. هر فردی که در خانه خود یک کنسول بازی پلی‌استیشن داشته باشد می‌تواند براند!

زاگاتو IsoRivolta ویژن گرن‌توریسمو
مدل جدید زاگاتو در بازی گرن توریسمو اسپورت ویژه کنسول پلی‌استیشن ۴ آماده بوده و از همان شاخصه‌های سیال و روان زیباشناسی ایتالیایی بهره برده و دم را با نیروهای محرکه آمریکایی ترکیب کرده است.

زاگاتو IsoRivolta ویژن گرن‌توریسمو
دستیار بخش طراحی زاگاتو می‌گوید:

IsoRivolta ویژن گرن توریسمو برای رانندگی در دنیای درستی مجازی ساخته شده، دنیایی که بدست بازی گرن توریسمو خلق شده است. اشتباهی در دنیای درستی مجازی هستی ندارد زیرا تنها مکانی است که در تصورات ما هستی دارد.

زاگاتو IsoRivolta ویژن گرن‌توریسمو
او پیوسته می‌دهد:

استایل بدنه این خودرو حس یکی بودنی را که در چند صدسال گذشته وارد دنیای طراحی خودرو شده انکار می‌کند. اگرچه که کابین و گلگیرها به روش خود خودنمایی می کنند ولی در پایان طراحی کلی زاگاتو با پروا به تناسبات و ظرافت همگانی به هستی آمده است.

زاگاتو IsoRivolta ویژن گرن‌توریسمو
دستیار طراحی زاگاتو امیدوار است روزی این خودرو وارد دنیای حقیق شود و شاید با همان پیشرانه بکار گرفته شده در بازی مشغول خودنمایی باشد. پیشرانه مجازی IsoRivolta ویژن گرن توریسمو نسخه ۸ سیلندر ۶٫۲ لیتری توئین توربوی از آن chevrolet کوروت کالاوی است که نیرو ۹۹۷ اسب بخاری دارد. این خودرو تنها ۱۱۲۹ کیلوگرم وزن داشته و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت دم تنها در ۲٫۷ ثانیه ثبت می شود. سقف سرعت فرآورده زاگاتو نیز ۳۶۵ کیلومتر در ساعت می‌باشد.

زاگاتو IsoRivolta ویژن گرن‌توریسمو
هم‌اکنون اگر راندن خودرویی در بازی گرن توریسمو اسپورت شما را خوشنود نمی‌کند این را بدانید که زاگاتو در نظر دارد شمار سه تا پنج دستگاه از دم را فرآوری نماید.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام