سایت جامع خودرو در ایران


» مرسک برترین اپراتور کانتینری گیتی شد ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶


گریزی بر بازاریابی «مرسک» در شبکه‌های اجتماعی

این کسان آموزش کامل پیرامون به کارگیری شبکه، چگونگی دنبال کردن و فرستادن توییت‌های دلنشین را دریافت کرده‌اند. فالوورهای این صفحه را خبرنگاران تشکیل می‌دهند، کسانی که همگی بخش آگاهی ها و رسانه‌های شرکت کشتیرانی مرسک را از توییتر دنبال می‌کنند

به گزارش آگاهی ها خودرو ، دو روز پیش شرکت کشتیرانی Maersk دانمارک پاداش بهترین اپراتور کانتینری سال‌۲۰۱۷ را در مراسم Lloyd’s List Asia سنگاپور از هنگام خود کرد. کشتیرانی مرسک این پاداش را به انگیزه پیشرفت‌های همیشگی در شبکه‌سازی، راه‌حل‎های پیشروانه دیجیتالی، و تامین مالی بازرگانی، که مایه شد مشتریانش بتوانند کار و جنبش خود را گسترش داده و به بازارهای جدید دست یابند، دریافت کرد.

مقامات شرکت کشتیرانی مرسک تصمیم گرفتند با مشتریان در لینکدین از راه برپایی گروه‌ها، بستگی پایدار کنند. گروه‌های یادشده دربرگیرنده کارشناسان و کارآزمودگان کشتیرانی از سراسر جهان هستند که درباره چالش‌ها و فرصت‌های صنعت کشتیرانی به بحث و گفتمان می‌پردازند. این دریچه را می‌توان یک فرصت عالی برای کسب دانش از کارآزمودگان دانست

مقامات شرکت کشتیرانی مرسک تصمیم گرفتند با مشتریان در لینکدین از راه برپایی گروه‌ها، بستگی پایدار کنند. گروه‌های یادشده دربرگیرنده کارشناسان و کارآزمودگان کشتیرانی از سراسر جهان هستند که درباره چالش‌ها و فرصت‌های صنعت کشتیرانی به بحث و گفتمان می‌پردازند. این دریچه را می‌توان یک فرصت عالی برای کسب دانش از کارآزمودگان دانست

اگرچه ارائه خدمات متمرکز و پیشرفته رمز نخست کامیابی این شرکت دانمارکی است ولی به‌روز بودن هنگام در شبکه‌های اجتماعی یکی از مهم‌ترین عواملی است که نام مرسک را از سطح مباحث تخصصی در پهنه حمل‌و‌نقل دریایی به گفتمان‌های معمول میان کسان غیر کارآزموده کشانده است.

هرچند دراین میان گونه مدیریت این صفحات اعم‌از طراحی و بارگذاری تصویر‌های گیرا و ارائه خدمات الکترونیکی این شرکت از راه شبکه‌های اجتماعی نیز توانسته است نقش مهمی در این زمینه داشته باشد. مدیریتی که شاید بتواند برای شرکت‌های حمل‌و‌نقلی ما در ایران و حضور مجازی هنگام‌ها در اینترنت آموزنده باشد.

شرکت کشتیرانی مرسک با ۲۵۰‌هزار‌تن پرسنل به‌سرنویس بزرگ‌ترین خط کشتیرانی کانتینری گیتی در بیش از ۱۵۰‌کشور کار و جنبش می‌کند. این شرکت کشتیرانی مرسک راهبرد به‌کارگیری شبکه اجتماعی برای ارتقای بهبود عملکرد خود را در ماه اکتبر سال‌۲۰۱۱ پیاده کرد و در حال آماده در ۹‌شبکه اجتماعی مانند فیسبوک، توییتر، گوگل پلاس، لینکدین و… به‌طور گسترده‌ای کار و جنبش دارد. این شرکت با به کارگیری شبکه‌های اجتماعی همه مشتریان و دلبستگی‌مندان را رصد کرده و اطلاعات باره نیاز هنگام‌ها را تامین می‌کند.

فیس‌بوک
صفحه فیس‌بوک کشتیرانی مرسک درحال‌آماده بیش‌از یک‌میلیون‌و‌۱۰۰‌هزار‌تن بازدیدکننده دارد. در این صفحه ۴ برچسب (تب) اصلی با سرنویس تصویر‌ها، قوانین، توییتر و پینترست دیده می‌شود. درواقع پینترست نام یک شبکه اجتماعی نیرومند و گردآور‌ای از هر چیز باره دلبستگی کسان گوناگون است. کسان قادربه پین کردن تصویر‌های باره دلبستگی خود به پین‌بورد خود خواهند بود. این ابزار نزدیک به مانند اینستاگرام، ولی با امکانات بیشتر است.

تیم ارتباطات کشتیرانی مرسک مدیریت صفحه فیس‌بوک را با هدف کاربرد برای بازرگانی یا معاملاتی که یکراست میان یک شرکت و مشتریان هنگام انجام می‌شود، برعهده دارد. تیم یادشده از راه به‌اشتراک‌گذاری آگاهی ها منفی و مثبت برای خوانندگان گیرایش برپایی کرده و هنگام‌ها را درگیر رویدادها رخ داده می‌سازد. برای نمونه سال گذشته، این تیم با یک نهنگ غول‌پیکر روبرو شد. این آگاهی ها بی درنگ روی فیس‌بوک گذاشته شد و بیشترین شمار اشتراک‌گذاری را با یک‌میلیون‌و‌۱۰۰‌هزار‌لایک به خود وابستگی داد. کامنت‌های گذاشته شده نیز بیشتر مثبت بودند.

افزون بر این، رویکرد اتخاذ شده از‌سوی تیم یادشده یک‌رویکرد کاملا جهانی است، به گونه‌ای که مدیران بخش ارتباطات خطوط کشتیرانی‌های گوناگون در بیش از ۱۵۰کشور جهان، پست‌ها را روی صفحه جهانی می‌گذارند. به‌همراه هر یک از پست‌ها، یک تصویر و فیلم ویدئویی نیز قابل نگریستن است.

توییتر
صفحه توییتر شرکت کشتیرانی مرسک دانمارک بیش از ۲۰۰‌هزار فالوور در گزین کردن دارد. در سنجش با فیس‌بوک، این صفحه توییتری آگاهی ها خیلی جدی‌تری را به همراه تصویر‌ها و مطالب پیوسته در برمی‌گیرد. توییت‌ها چندبار در روز همراه با اسکریپت کوتاه‌کننده لینک و تصویر‌ها و رسانه‌های پیوست شده، فرستاده می‌شوند. با به کارگیری این پلت‌فرم، روش B2C (معامله سر راست) را می‌توان به‌نمایش گذاشت.

شرکت کشتیرانی مرسک ۱۰‌توییتر رسمی؛ یک پنل از کارکنان دربرگیرنده افسر بزرگتر، یک کاپیتان، رئیس ضد‌دزدی دریایی و برخی از مدیران بازرگانی را مدیریت می‌کند. این کسان آموزش کامل پیرامون به کارگیری شبکه، چگونگی دنبال کردن و فرستادن توییت‌های دلنشین را دریافت کرده‌اند. فالوورهای این صفحه را خبرنگاران تشکیل می‌دهند، کسانی که همگی بخش آگاهی ها و رسانه‌های شرکت کشتیرانی مرسک را از توییتر دنبال می‌کنند.

لینکدین
صفحه لینکدین شرکت کشتیرانی مرسک، بیش‌از ۲۱۵‌هزار فالوور و مخاطب دارد. مرسک پس‌از انجام یک نظرسنجی، به این نتیجه رسید که مشتریان برقراری تماس با شرکت از راه لینکدین را بیش‌از شبکه‌های دیگر ترجیح می‌دهند، بنابراین این شرکت با به کارگیری این پلت‌فرم، براساس یک روش کاملا متمرکز بر B2C (معامله سر راست)، آگاهی ها صنعت کشتیرانی را که پیوسته به فالوورهاست و بحث گروهی را می‌طلبد، در گزین کردن پیمان می‌دهد. مقامات شرکت کشتیرانی مرسک تصمیم گرفتند با مشتریان در لینکدین از راه برپایی گروه‌ها، بستگی پایدار کنند.

گروه‌های یادشده دربرگیرنده کارشناسان و کارآزمودگان کشتیرانی از سراسر جهان هستند که درباره چالش‌ها و فرصت‌های صنعت کشتیرانی به بحث و گفتمان می‌پردازند. این دریچه را می‌توان یک فرصت عالی برای کسب دانش از کارآزمودگان دانست. افزون‌بر‌این، طرح‌هایی برای تشکیل گروه‌های بیشتر نیز هستی دارد. به‌سرنویس اگزمپل برای مقال می‌توان به تشکیل گروه ویژه مشتری یا یک گروه برای یک طبقه از مشتریان دیگر اشاره کرد.

در صفحه لینکدین شرکت کشتیرانی مرسک نیز یک‌برچسب (تب) خدمات – محصولات هستی دارد، جایی که شرکت فضای کافی و خوبی برای توصیف کردن برخی از محصولات اصلی و ارائه ایده‌ها دارد. مردم می‌توانند هم سفارش بدهند و هم درباره فرآورده کامنت بگذارند. تشکیل گروه‌ها نیز یک ایده خیلی زیرکانه برای برقراری بستگی با مشتریان در یک سطح شخصی‌تر است.

گوگل‌پلاس
صفحه گوگل‌پلاس شرکت کشتیرانی مرسک به‌طور منظم به‌روزرسانی نمی‌شود ولی بیش از ۲‌هزار فالوور دارد. این صفحه عمدتا برای چت و برگزاری نشست‌های خبری هم‌زمان با راه‌اندازی ابتکارات و ابداعات جدید به‌کار می‌رود.

اینستاگرام
صفحه اینستاگرام شرکت کشتیرانی مرسک بیش‌از ۶۷‌هزار فالوور دارد. مرسک از اینستاگرام به‌سرنویس روشی برای ارتقا و اشتراک برند خود در سراسر جهان کاربرد می‌کند و یک کلکسیون گسترده‌ای را تشکیل داده است که شمار زیادی تصویر از دیگر کاربران در صفحات فیس‌بوک و توییتر خود به‌اشتراک می‌گذارد. دور از انصاف نیست اگر بگوییم، خط کشتیرانی مرسک یکی از نیرومند‌ترین برندها روی اینستاگرام است.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام