سایت جامع خودرو در ایران


» toyota هایلوکس خشن‌تر، رقیب ford رنجر رپتور ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶


اندکی پس از آنکه ford تأیید کرد در حال کار بر روی رنجر رپتور است، شاخه استرالیای toyota نیز اعلام کرده که نسخه نیرومند‌تری از پیکاپ دوست داشتنی هایلوکس را فرآوری خواهد کرد.

toyota هایلوکس TRD
هایلوکس در استرالیا نسخه‌های اسپورت متعددی دارد که از هنگام میان می‌توان به TRD اشاره کرد ولی رئیس فروش و بازاریابی تویوتای استرالیا می‌گوید این نسخه‌ها شاید برای چشم وهمچشمی با رنجر رپتور کافی نباشند.
او گفت:

به روشنی یک فاصله‌ای هستی دارد. ما نسخه‌ای بالاتر از مدل‌های SR5 و TRD نداریم. زمانی که با بازار پیکاپ ها نگاه می‌کنید، هایلوکس رتبه نخست بازار را داشته و من چشمداشت دارم پایان سال نیز گواه چنین رتبه‌ای باشیم. این جستار امکان‌پذیر است و هایلوکس بار دیگر هم از نظر فروش در رتبه نخست خواهد بود.

toyota هایلوکس TRD
مدیر toyota پیوسته می‌دهد:

البته روشن است که درخواست برای نسخه SR5 یک پله بالاتر است. ما توانا بوده‌ایم این فاصله را با مدل TRD پر کنیم و بی گمانً می‌دانیم که در آینده باید تلاشی سخت برای پر کردن فاصله و برای اطمینان از پیوسته رتبه ۱ بودن داشته باشیم.

toyota هایلوکس TRD
اگرچه مدیر toyota گفته برنامه‌ای فوری برای فرآوری چنین مدلی هستی ندارد ولی موضوعی کاملاً دلنشین بوده و بی گمانً گیرایی‌هایی برای مشتریان استرالیایی خواهد داشت.

toyota هایلوکس TRD
چند هفته پیش گفته شد که رنجر رپتور از پیشرانه ۲ لیتری توئین توربوی دیزلی کاربرد خواهد کرد. اگرچه این پیشرانه به اندازه نسخه ۳٫۵ لیتری توئین توربوی اکوبوست F-150 رپتور هیجان‌انگیز نیست ولی برای خوشنود کردن مشتریان کافی خواهد بود. چشمداشت می‌رود این پیکاپ از پانل‌های بدنه گیرای جدیدی کاربرد کند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


مطالب محبوب
اینستاگرام