سایت جامع خودرو در ایران


» گذرگاه nissan تا ۲۰۲۲ هموار خواهد بود ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷

گذرگاه nissan تا ۲۰۲۲ هموار خواهد بود

دسته بندی : آخرین اخبار ، خودرو تاریخ : چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶


به گزارش تازه ها خودرو ، هیروتو سایکاوا مدیرعامل جدید nissan موتور سیکلت ژاپن، حالا پس گذشت هفت ماه از جانشینی کارلوس گون،‌ برنامه ۶ساله خود را برای آینده nissan شناسایی کرده است.

هیروتو سایکاوا مدیرعامل جدید nissan موتور سیکلت ژاپن

هیروتو سایکاوا مدیرعامل جدید nissan موتور سیکلت ژاپن

در این برنامه مسیری آسان‌تر برای این شرکت در‌نظر گرفته‌شده که نسبت به برنامه گذشته، اهداف کمتری را دربرگیرنده می‌شود و البته گذرگاه مشخص‌تری برای رسیدن همین اهداف به‌حساب می‌آید.

سایکاوا در مراسم شناسایی این برنامه کسب‌وکاری جدید سرنویس کرد: «ما نمی‌خواهیم با افزایش اهدافمان، فشار مضاعفی روی کارمندان خود بیاوریم. فضای اصلی کسب‌وکار ما، از این به‌پس به سمت رشد پایدار و تثبیت سطح مشخصی از سودآوری است.»

برنامه پیشین nissan که در سال ۲۰۱۱ بدست کارلوس گون شناسایی‌شده بود، مسیری تعیین کرده بود که فروش و بهره بازار nissan را در بازارهای گوناگون افزایش می‌داد، ازجمله در بازار ایالات‌متحده که پیمان بود تا پایان مارس امسال بهره nissan از بازار این کشور به ۱۰‌درصد افزایش پیدا کند.

این برنامه مایه می‌شد روی نمایندگی‌های فروش این شرکت فشار زیادی وارد شود. البته این فشار بیهوده نبود و به گفته مونوز ارزشش را داشت چون با اجرایی شدن برنامه‌ای که توان ۸۸ نام داشت، فروش nissan در ایالات‌متحده ۵۰درصد افزایش پیدا کرد، یعنی از ۱.۰۴میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۱ به ۱.۵۶ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۶ رسید.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام