سایت جامع خودرو در ایران


» آیا پیشنهاد تغییر خودروی ثبت‌نامی سود‌ای دارد؟ ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


راه‌حل دشوار دیرکرد در تحویل خودروها به مشتریان چیست؟

به گزارش تازه ها خودرو ، این روزها برخی شرکت‌های خصوصی و دولتی در تحویل خودروهای خود در زمان مقرر با دشوار روبرو شده‌اند و گویا به مشتریان خود گفته‌اند که انصراف دهید یا خودرویی دیگر را برای تحویل گزینش کنید.

این پیشامد بیشتر درباره شرکت‌هایی رخ داده است که در منطقه ارگ جدید بازرگانی حضور دارند و شنیده‌ها حاکی است که علت دیرکرد در تحویل، عدم دستور برونرفت خودرو از این منطقه به دستور باژگاه است.

راه‌حل دشوار دیرکرد در تحویل خودروها به مشتریان چیست؟

راه‌حل دشوار دیرکرد در تحویل خودروها به مشتریان چیست؟

حال سوالی که برپایی می‌شود هنگام است وقتی دستور برونرفت خودرو به برخی شرکت‌های آماده در منطقه ویژه ارگ داده نمی‌شود، چگونه یک شرکت اعلام می‌کند که با جایگزین کردن خودروی انتخابی می‌توان فرآورده را به مشتری تحویل داد؟

اگر امکان تحویل خودرو به مشتریان هستی دارد، چه بهتر که شرکت‌ها خودروهای انتخابی خریداران را به هنگام‌ها تحویل دهند و وعده تحویل با خودروی جایگزین را به هنگام‌ها ندهند.

این دشوار بیشتر درباره خودروهای چینی هستی دارد و هنوز شرکت‌ها اعلام نمی‌کنند که چرا نمی‌توانند برخی خودروها را از منطقه ویژه اقتصادی بم بیرون کنند.

برخی انگیزه این پیشامد را حسابرسی‌های مالی و اقتصادی می‌دانند که مایه توقف برونرفت خودروهای آماده مشتریان شده است. البته بهتر است در چهره هستی چنین مساله‌ای، نهادهای مسئول دستور دهند که شرکت‌های خودرویی تعهدات خود را به مشتریان انجام دهند تا خریداران در این میان متضرر نشوند.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام