سایت جامع خودرو در ایران


» سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد دلاری فولکس واگن‌واگن روی IT‌ها ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


به گزارش آگاهی ها خودرو ، اتونیوز اروپا روز آدینه گزارش داد که کمپانی آلمانی فولکس واگن‌واگن قصد دارد طی پنج سال آینده برای ورود به فارس و یزد اینگونه می‌گویند) تاکسی‌های برقی رباتی، ۳۴ میلیارد یورو (۴۰ میلیارد دلار) هزینه کند.

فولکس واگن‌واگن

فولکس واگن‌واگن

در سرمایه‌گذاری که تا سال ۲۰۲۰ کمپانی بزرگ آلمانی‌ها انجام خواهند داد، پیش درآمد شتاب مراحل طراحی و فرآوری خودروهایی که از برق برای جنبش نیرو می‌گیرند، افزوده می‌شود و سپس برای کاربرد در سامانه‌های هم‌سفری IT خودران برای این محصولات عرضه خواهند شد.

با این سرمایه‌گذاری فولکس واگن‌واگن قصد دارد جایگاه خود را به‌سرنویس بزرگ‌ترین خودروساز جهان در برابر رقبایی چون تسلا و اوبر در آینده حفظ کند.

ماتیاس مولر مدیرعامل گروه فولکس واگن‌واگن پس از اعلام این آگاهی ها در روز آدینه سرنویس کرد: «ما می‌خواهیم خودرو را دوباره آفریدن کنیم. صنعت خودرو طی سال‌های نیاکان تغییر و دگرگونی ها بنیادینی را به خود خواهد دید و باوجوداینکه فرصت‌های فراوانی را برپایی خواهد کرد، ولی لازم است که تلاش ما برای هماهنگ‌شدن با این دگرگونی ها چندبرابر شود».

اینها گفته‌هایی بود که مولر پس از ارائه همگانی برنامه پنج‌ساله فولکس واگن‌واگن به خبرنگاران اعلام کرد. البته به‌غیراز سرمایه‌گذاری روی IT‌های نو، محل دیگری نیز برای هزینه کردن بودجه این گروه در نظر گرفته‌شده؛ پیمان است برای راه اندازی کارخانه‌ها و تکه‌سازی‌های جدید این گروه ۷۲ میلیارد دلار ظرف پنج سال هزینه شود.
لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام