سایت جامع خودرو در ایران


» عینک‌هایی که خودروی شما را تعمیر می‌کنند (+تصویر) ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

عینک‌هایی که خودروی شما را تعمیر می‌کنند (+تصویر)

دسته بندی : اخبار ، خودرو تاریخ : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶


به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایوار ایران ، porsche به تازگی اعلام کرده که از IT جدیدی در بخش سرویس‌دهی و تعمیر خودروها کاربرد خواهد کرد.

این خودروسازی آلمانی پس از کامیابی یک طرح آزمایشی در ۸ نمایندگی، قصد دارد از عینک‌های فناورانه و ویژه خود در نمایندگی‌های آمریکا و کانادا بهره ببرد.

این عینک‌های سبک و هوشمند با برنامه نرم‌افزاری “نگاه زنده IT” کار می‌کنند و دارای یک دوربین با توان فوکوس خودکار و رزولوشن بالا هستند. چنین دوربینی به کارشناس مربوطه کمک می‌کند تا ریزترین پیچ‌ها و بسیاری از جزئیات را ببینید. این عینک‌ها همچنین به چراغ‌های LED نیرومند مجهزند که توانایی روشن کردن تاریک‌ترین مناطق محفظه موتور سیکلت را دارد.

این عینک‌ها چیزی بیشتر از یک انگیزه ها‌بازی فناورانه است. این عینک مایه می‌شود تا تکنسین‌ها سریعا دشواری ها فنی راشناسایی کرده و در جهت رفع هنگام برآیند. این جنبش می‌تواند سرعت تعمیرات را افزایش و توقف خودرو در تعمیرگاه‌ها را به شدت کاهش دهد. زمان تعمیر در خودروها به این روش ۴۰ درصد کاهش می‌یابد.

از دیگر سو به واسطه این عینک دو کارآزموده porsche در دو نقطه متفاون و دور از هم می‌توانند یک کنفرانس تشکیل داده و معضعلات خودرو را به یکدیگر نشان دهند تا از نظرات کارشناسی هم بهره ببرند.

در سال آینده این عینک در نمایندگی‌های porsche آمریکا و کانادا کاربرد خواهد شد و می‌تواند خدمات دهی این خودروسازی را در به شکل چشم‌گیری افزایش دهد.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام