سایت جامع خودرو در ایران


» خودروهای سال 2018 اینفینیتی، ferrari، fiat و جنسیس ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷


همراه شما هستیم با یکی دیگر از قسمت‌های سری مطالب خودروهای ۲۰۱۸٫ این قسمت به شناسایی محصولات جدید شرکت‌های اینفینیتی، ferrari، fiat و جنسیس وابستگی دارد. در پایان نیز خودروهایی از این شرکت‌ها که برای سال ۲۰۱۸ تغییراتی جزئی را تجربه کرده‌اند و خودروهایی که بدون تغییر باقی مانده‌اند ذکر می‌شوند.

Q50:
اینفینیتی Q50
اینفینیتی برای سال ۲۰۱۸ به‌روزرسانی میانه عمری را برای مدل دوست داشتنی Q50 تدارک دیده است؛ ولی داغ‌ترین مدل‌ها که نسخه ۳ لیتری توئین توربوی اسپورت و رد اسپورت ۴۰۰ با قوت ۴۰۰ اسب بخاری هستند نما گیراتر خود را دارند تا از مدل‌های ۴ سیلندر توربو و ۶ سیلندر هیبریدی جدا شوند.

QX50:
نسخۀ کانسپت دودمان جدید اینفینیتی QX50
فروش مدل کنونی ۲۰۱۷ تا سال ۲۰۱۹ که دودمان جدید عرضه خواهد شد پیوستگی خواهد یافت. اینفینیتی جزئیات زیادی از شاسی‌بلند لوکس و کامپکت جدید خود منتشر نکرده ولی می‌دانیم که این خودرو از معماری پیشرانه-عرضی کاربرد خواهد کرد. نیروبخش خودروی یادشده پیشرانه ۴ سیلندر توربوی ۲۶۸ اسبی با نسبت آفروختگی متغیر خواهد بود که نخستین پیشرانه از این گونه بوده و مصرف سوخت کمتری را ارائه می‌کند. شرکت ادعا می‌کند این پیشرانه ۲۷ درصد کاراتر از نسخه ۶ سیلندر با قدرتی همانند است.

QX80:

نسخه به‌روز شده این خودرو از کانسپت مونوگرافی که در نمایشگاه نیویورک رونمایی شد الهام گرفته است. QX80 پیش از پایان سال وارد نمایندگی‌ها خواهد شد. چشمداشت می‌رود این خودرو شاخصه‌های طراحی و ساز و برگ به‌روزتری داشته باشد. به‌روزرسانی‌های فنی اندک خواهند بود.

دگرگونی ها تریم کوچک: Q60، QX60

بدون تغییر: Q70، QX30

ته فرآوری: QX70

۴۸۸ Special Edition:

ferrari هنوز چیزی را تأیید نکرده ولی چشمداشت داریم نسخه ویژه از ۴۸۸ را همچون مدل‌های سفارشی ۴۵۸ اسپچیاله و ۴۳۰ اسکودریا در سال ۲۰۱۸ ببینیم. ferrari باید به فرآوری رقیب lamborghini اوراکان پرفورمنته مشتاق باشد. این برند نامدار قاعدتاً با کاهش وزن، افزایش قوت و سفت‌تر کردن شاسی و سیستم تعلیق به جنگ حریفان خواهد رفت. چشمداشت می‌رود بهای این خودرو به قلمروی ۳۰۰ هزار دلار وارد شود.

۸۱۲ سوپرفست:

این خودرو فریم فضایی مدل F12 را با خود به همراه داشته پس بدین ترتیب کم وبیشً همه خودرو از آلومینیوم ساخته شده است. گواه کاربرد وسیع از فیبر کربن در اکثر بخش‌ها بوده و نسخه ویژه F12tdf نیز از سیستم فرمان پذیری چرخ‌های عقب سود می‌برد.

پورتوفینو:

این خودرو جایگزینی برای کالیفرنیا T محسوب می‌شود. نام پورتوفینو از شهر بندری کوچکی در ریویرا گرفته شده و خودرویی هاردتاپ با سقفی تاشدنی است که دارای پیشرانه ۸ سیلندر ۳٫۹ لیتری توئین توربوی اصلاح شده با قوت ۵۹۱ اسب بخار می‌باشد.

بدون تغییر: GTC4Lusso، ۴۸۸GTB/Spider

ته فرآوری: کالیفرنیا T، F12 برلینتا، F12tdf

۵۰۰/۵۰۰ آبارث/۵۰۰c/500c آبارث/۵۰۰e:

fiat اشاره زیادی به جزئیات نکرده ولی چشمداشت می‌رود فیس لیفتی میانه برای مدل‌های سال ۲۰۱۸ چهره گیرد.

۵۰۰L:

این خودرو بازطراحی مناسبی را در نما خود داشته که دربرگیرنده سپرهای جلو و عقب اصلاح شده و رینگ‌های جدید می‌باشد. صفحه نشان‌دهنده‌های جدید، کنسول مرکزی به‌روز شده، مهار‌های تهویه دلپذیر و بخاری تغییر مکان داده شده و غربیلک فرمانی جدید از دگرگونی ها کابین ۵۰۰L محسوب می‌شوند. سیستم اطلاعات سرگرمی fiat با ارتباطات اندروید اتو و opel کارپلی نیز هم‌اکنون به‌چهره استاندارد هستی دارند.

دگرگونی ها تریم کوچک: ۱۲۴ اسپایدر، ۵۰۰X

G70:

فرآورده کوچک جنسیس یعنی G70 در اوایل سال ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد. این سدان دیفرانسیل عقب یا چهار چرخ جنباننده به راستی خواهر خوانده kia استینگر محسوب می‌شود. هر دو خودرو از پیشرانه‌های یکسان ۲ لیتری توربو و ۶ سیلندر ۳٫۳ لیتری توئین توربو کاربرد می‌کنند.

G80:

جدای از مدل اسپورت جدید با قوت ۳۶۵ اسب بخاری، لیموزین کوچک‌تر جنسیس دارای نمای جلوی اصلاح شده بوده درحالی‌که کابین نیز از نشان‌دهنده‌های جدید کاربرد می‌کند.

دگرگونی ها تریم ناچیز: G90لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام