سایت جامع خودرو در ایران


» معظمی: تکلیف سایپا با بورس را روشن می کنیم ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷

معظمی: تکلیف سایپا با بورس را روشن می کنیم

دسته بندی : خودرو تاریخ : پنج شنبه ۲ آذر ۱۳۹۶


معظمی: تکلیف سایپا با بورس را روشن می کنیم
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران اعلام کرد: پژوهشگاه گروه خودروسازی سایپا نسبت به دیگر خودروسازان کامیاب کنش کرده و در این زمینه سرمایه گذاری های قابل قبولی داشته است.
به گزارش خودرونویس، منصور معظمی در مراسم معارفه مدیرعامل جدید گروه خودروسازی سایپا با سپاسداری از زحمات و تلاش های دکتر جمالی افزود: صنعت خودرو در کشورمان به سرنویس صنعت راهبردی و پیشران پس از صنعت نفت است و خیلی مهم نیست که این صنعت از آن دولت باشد یا نباشد هرچند که در کشور صنعت خودروی دولتی هستی ندارد و اگر جایی چنین سخنی گفته می شود عاری از درستی است و دولت سهامش در صنعت خودرو دست کم است.وی افزود: دولت در صنعت خودرو به دنبال خوشنودی مندی مشتریان است همانگونه که همه دولت ها برای بقا و ماندگاری خویش به دنبال جلب همکاری و تامین خوشنودی مندی مردم هستند.
معظمی تصریح کرد: باتوجه به اینکه کارایی خودرو در میان مردم فراگیر است پافشاری وزیر صنعت، معدن و بازرگانی به مدیرعامل جدید سایپا کسب خوشنودی مندی مردم در صنعت خودرو است.
وی افزود: خودروسازان به دنبال افزایش کیفیت و خوشنودی مندی مردم باشند البته تکاپو های خودروسازان نشان دهنده افزایش کیفیت محصولات و خوشنودی مندی مردم است که باید با شتاب بیشتری پیوسته یابد. همچنین تیراژ فرآوری در سایپا جهش بسیار خوبی داشته است که باید این روند پیوسته داشته باشد.
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران درباره گزینش مدیرعامل جدید سایپا گفت: جهرودی مدیری از خانواده صنعت خودرو است و امیدوارم راهی که بنیاد گذاری شده است با قوت بیشتر پیوسته یابد و به نتیجه دلخواه برسد.
وی درباره انتظارات از سایپا گفت: در این شرکت به دنبال شفافیت بیشتر و روشن شدن جستار سایپا با سازمان بورس هستیم و این شفافیت به سهامداران کمک خواهد کرد.
معظمی افزود: هزینه های مالی شرکت باید به درستی مدیریت شده و کاهش یابد. همچنین ارتقای کیفی محصولات باید در دستور کار مدیرعامل پیمان گیرد.
وی پافشاری کرد: سایپا باید تنوع فرآورده را با جدیت بیشتری دنبال کند و همچنین به سمت چابک سازی جنبش کند البته این چابک سازی به هیچ روی برای کاهش نیروی انسانی نیست.
رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران سایپا گفت: در میان شرکت های خودروسازی کشور، پژوهشگاه سایپا، کامیاب تر از دیگر مراکز پژوهشی خودروسازان کشور کنش کرده است چون که هم سرمایه گذاری مناسبی در این پهنه چهره گرفته و هم پروا مدیریتی به این بخش بیشتر بوده است و تنوع سبد محصولات در سایپا به انگیزه همین پروا مدیریتی بوده است.
وی گفت: هیچ کس نمی تواند منکر زحمات آقای جمالی باشد بنابراین به سرنویس دستیار وزیر صنعت و سهامدار سایپا از زحمات ایشان سپاسداری می کنم.
معظمی افزود: طی حکمی از سوی وزیر صنعت معدن و بازرگانی، دکتر جمالی به سرنویس رایزن وزیر صنعت، معدن و بازرگانی منصوب شده است.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]
برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام