سایت جامع خودرو در ایران


» استون مارتین ونتیج GTE جدید، مرد پایداری! ماشین 98

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷


به دنبال رونمایی از دودمان جدید استون مارتین ونتیج، بخش پیکار این برند از دودمان جدید ونتیج GTE پیکار‌ای نیز پرده‌برداری کرد.

استون مارتین ونتیج GTE
ونتیج GTE که به همراه مدل جاده‌ای گسترش یافته خودرویی پیکار‌ای است که برای حضور در چشم وهمچشمی‌های قهرمانی پایداری جهان فیا ساخته شده و برای کلاس GTE طراحی شده است. بخش پیکار استون مارتین پیشترً بیش از ۱۳ هزار کیلومتر آزمایش را در خلال فرایند گسترش داشته که از دسته دم‌ها می‌توان به طی ۳۰ ساعته کامیابی‌آمیز خودرو در پیست ناوارای اسپانیا اشاره کرد.

استون مارتین ونتیج GTE
استون مارتین جزئیات فنی زیادی از GTE جدید را منتشر نکرده ولی خودروی باره بحث به اسپلیتر جلو، کاپوت تهویه دار و سیستم اگزوز با خروجی‌های در بخش پهلویی مجهز شده است. ونتیج GTE همچنین دارای پنجره‌های سبک‌وزن، آینه‌های آئرودینامیک و رینگ‌های پیکار‌ای است. از دیگر دگرگونی ها قابل‌پروا می‌توان به هستی بال و دیفیوز عقب بزرگ اشاره کرد.

استون مارتین ونتیج GTE
درحالی‌که استون مارتین جزئیات فنی را منتشر نکرده ولی تأیید شده این خودرو دارای پیشرانه ۸ سیلندر ساخت مرسدس-ای mg خواهد بود. هنوز حرفی درباره قوت این پیشرانه زده نشده ولی استون مارتین می‌گوید رانندگان کارخانه تلاش سختی برای بهینه کردن قابلیت رانندگی و پرفورمنس ونتیج GTE داشته‌اند.

خودروی یادشده به سیستم تعلیق Öhlins و ترمزهای Alcon مجهز است. همچنین لاستیک‌های پیکار‌ای سفارشی بدست میشلین گسترش یافته‌اند.

استون مارتین ونتیج GTE


این خودرو بدست دسته‌ای از رانندگان بسیار باتجربه و کامیاب از دسته دارن ترنر، جانی آدام، نیکی تیم، مارکو سورنسن و الکس لین رانده خواهد شد.


مدیر بخش پیکار استون مارتین می‌گوید:

موتور سیکلت اسپورت بخش بنیادین DNA استون مارتین بوده و تعهد ما به چشم وهمچشمی‌های قهرمانی گیتی نیرومند‌تر از هر زمان دیگری است. این یک فارس و یزد اینگونه می‌گویند) زرین برای مسابقات GT بوده و عرضه ونتیج GTE تضمین خواهد کرد که استون مارتین پیشروی مسابقات قهرمانی پایداری خواهد ماند.لینک منبع

چه امتیازی می دهید؟
5 / 0
[ 0 رای ]


آخرین دیدگاه‌ها

    مطالب محبوب
    اینستاگرام